8 простих модних укладок для стрижок каре та боб

Які можна повторити в домашніх умовах

Короткі стрижки рік у рік не втрачають своєї популярності. Багато дівчат позбавляються довгих локонів на користь каре або боба. Важливо пам`ятати, що при виборі такої зачіски потрібна щоденна укладка, але щоб її стилізувати, не потрібно багато навичок і часу. Один раз опанувавши круглий гребінець і навчившись багатофункціонального використання плойки, вам не буде рівних в укладці. Хоча боб і каре трохи відрізняються за технікою виконання, наведені нижче варіанти підійдуть для обох стрижок.

Бічний проділ і покладені всередину локони

Одна з найпростіших та лаконічних укладок. Вирівняйте волосся по всій довжині, а вологі кінчики закрутіть усередину за допомогою великого круглого гребінця та фена. Використовуйте також плойку або праску, але тільки на сухому волоссі. Укладайте пасма якомога рівномірніше, щоб вони гладко прилягали один до одного. Зафіксуйте кінці лаком.

Недбалі кучері

У моду повернулися 80-ті, а отже, пишні шевелюри з розгонистими локонами знову популярні. Відокремте нижні пасма від волосся на маківці за допомогою гумки, щоб волосся не плуталося. Беріть невеликі локони та накручуйте на круглий гребінець, нагріваючи феном так, щоб кінці були покладені назовні. Можна також використовувати плойку. Пройдіться таким чином по всій довжині волосся.

Зачіс назад

Якщо часу в обріз, то просто покладіть волосся за допомогою круглого гребінця назад, надавши йому трохи об`єму біля коріння. Закріпіть лаком або скористайтеся сухим шампунем перед початком укладки. Він зробить зачіску більш пишною.

Легкі хвилі

Універсальний варіант для будь-якого приводу. У створенні цього укладання вам допоможе праска або плойка. Зробіть невеликі хвилі до середини волосся. Слідкуйте за тим, щоб створити занадто великий об`єм.

Хвилі по всій довжині

Такий варіант більше підійде для світського заходу, а для його виконання знадобиться трохи більше часу. Скористайтеся плойкою середнього діаметра. А якщо готуєтеся до події напередодні — можете вдатися до допомоги бігуді.

Гофре

Цей ефект виглядає цікаво на окремих пасмах. Також за його допомогою можна створити додатковий об`єм, що тримається кілька днів. Пройдіться спеціальною плойкою по волоссю біля коріння і закріпіть ефект лаком, а кінчики краще вирівняти.

Бічний проділ

Зараз у моді всілякі шпильки для волосся. Зробіть бічний проділ, частину локонів закріпіть над вухом елегантним аксесуаром. За допомогою гелю можна надати модний зараз ефект вологого волосся.

Чіткі лінії

Що може бути простіше, ніж прямий проділ і закріплені з обох боків пасма? В цьому випадку, як і у варіанті вище, скористайтеся трендовими аксесуарами для волосся або невидимками. Укладіть локони на маківці за допомогою лаку або гелю, щоб вони не розтріпалися, а кінці залиште недоторканими.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали