Як зробити волосся густим: великий beauty-гід

Що раніше ви почнете звертати увагу на густоту волосся та стимулювати його ріст, то краще

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька запитала у спеціаліста з реабілітації волосся та шкіри голови з 14-річним стажем, засновниці Центру реабілітації волосся Юлії Седлецької, як відростити густі та здорові локони.

Почнемо з теорії: у кожної людини генетично закладено кількість фолікулів, які продукують волосся. Наприклад, у дитини до статевого дозрівання на квадратний сантиметр припадає близько 600 фолікулів. У дорослої людини ця кількість зменшується приблизно вдвічі — до 250-300. Дуже важливо розуміти, що з віком їхня кількість зменшується.

Що раніше ви почнете звертати увагу на густоту волосся і стимулювати його ріст, то більша ймовірність того, що їхня кількість залишиться на колишньому рівні або збільшиться. Але зробити так, щоб фолікулів на шкірі голови побільшало, неможливо.

Як показала практика, вплив низькомолекулярних фітоесенціальних препаратів робить шкіру голови здоровою. Багато екстрактів рослин здатні зміцнюють судинну систему, очищати епідерміс делікатно і не агресивно, завдяки чому ви можете сприяти правильній регенерації клітин. Кожен, хто мріє зробити волосся густим, повинен знати: волосяна цибулина та волосся — це клітини шкіри. Якщо ми працюємо зі шкірою голови, то також впливаємо на фолікул.

Базові рекомендації, як зробити волосся густим

Пілінг

Якщо у вас немає жодних проблем зі шкірою голови — чудово підійде пілінг, який можна робити приблизно один-два рази на місяць. Це чудова практика для того, щоб очистити гирло волосяного фолікула та стимулювати ріст. Якщо пілінг до того ж має охолоджувальний ефект — це допомагає стимулювати судини в шкірі, а значить, покращує якість і збільшує густоту волосся.

Живлення

Звертайте увагу на харчування та кількість води, що вживаєте. Введіть у раціон білки, рослинні та тваринні жири. Якщо дівчина сидить на строгій дієті та недоотримує ці елементи, її підшкірно-жирова клітковина, фолікули та стрижень волосся стоншуються. Саме в підшкірно-жировій клітковині є шар клітин, які беруть участь у формуванні волосся.

Масаж

Факт: наша лобово-тім`яна зона позбавлена м`язів. Це означає, що у ній найчастіше порушено приплив крові. Тому, якщо ви хочете зробити волосся густим, пружним, міцним, робіть масаж: масажними гребінцями, опустив голову вниз, та у фахівців, які проробляють шийно-плечову зону, а також наносіть препарати, які активують приплив крові до волосяних фолікулів. Важливо: будь-які призначення стимулювальних препаратів може надавати виключно фахівець.

Крім того, дуже важливо розуміти, що це загальні поради. З тим, як слід робити у вашому індивідуальному випадку, потрібно консультуватися з фахівцем. Наприклад, якщо у вас є лущення, свербіж, себорейний дерматит, псоріаз чи гормональні зміни в організмі — насамперед йдіть до трихолога, а не призначайте собі догляд за волоссям самостійно.


Реклама

Популярні матеріали

Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Міуччі Прада — 75!


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали