Найкрасивіші тренди зачісок у 2023 році

Що ви оберете: стрижку чи яскравий аксесуар?

Яким тенденціям у зачісках ми слідуватимемо у 2023 році? Це важливе питання: укладка може багато що означати для вашої впевненості в собі й точно не менш важлива, ніж вдало підібраний наряд. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала фаворитів, які зроблять ваш образ гармонійним та завершеним.

Руде безумство

Рудий відтінок волосся точно має бути у списку тенденцій жіночих укладок у 2023 році. Багато хто вибирає відтінкові бальзами, які з кожним миттям голови поступово втрачають інтенсивність, але, якщо у вас дійсно радикальний настрій, ви можете пофарбуватися. Звичайно ж, у цьому випадку колір буде найінтенсивнішим.

Balmain

Ефектні аксесуари

У 2023 році чим помітніше та ефектніше ваші hair-аксесуари, тим краще. На показі Moschino ми побачили моделей з мініатюрними гумовими плавальними колами у волоссі, але також цього року популярними будуть великі гумки та масивні шпильки для волосся, які демонстрували моделі Chanel.

Chanel

Чубчик

Можливо, це не найпомітніша тенденція у списку hair-трендів на 2023 рік, але саме її ми спостерігатимемо і у моделей, і у модних блогерів. На подіумах Тижня моди ми побачили чубчик у різних варіантах, і це викликає захоплення! Насправді чубчик — відмінний спосіб зробити акцент на обличчі та ідеальний варіант, коли вам потрібно змінити імідж.

Valentino

Ефект вологого волосся

Принадність цього тренду в тому, що ви можете зробити його як шикарним, так і гранжовим. Створити таку зачіску самостійно набагато простіше, ніж ви вважаєте. Все, що вам потрібно, — це хороший гель-фіксатор, спрей для блиску і лак для волосся. Нанесіть гель по всій довжині волосся й укладіть його так, як ви хочете. Потім нанесіть трохи спрею для блиску і завершіть укладку лаком для волосся.

Victoria Beckham

Сучасний пучок

Ви, напевно, бачили туторіали в TikTok про те, як зробити гладкий пучок, як у балерин. Зважаючи на все, модні будинки також є великими шанувальниками цієї зачіски і відправили безліч моделей на подіум із сучасним пучком.

Якщо ви хочете повторити таку укладку вдома, зачешіть волосся назад, рясно змастивши його гелем, зробіть пучок, як завжди, але залиште деякі пасма стирчати, щоб виглядати шикарно.

Naeem Khan

Драматичний бічний проділ

У 2023 році багато хто спробує укладання з бічним проділом, і тут діє правило «чим драматичніше, тим краще». Для досягнення цього ефекту повторіть прийом стилістів Chloé: поєднуйте бічний проділ з вологим волоссям, щоб поєднати два тренди в одному. Або ж дотримуйтесь класичного підходу, як Fendi.

Fendi


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали