5 звичок, через які у вас з’являються прищики

Про які ви могли навіть не здогадуватися

Прищики — прикра проблема, яка може не лише зіпсувати настрій, а й плани на особливий вечір із коханим. Насправді, поява прищиків для багатьох із нас може бути цілком вагомою причиною для скасування побачення. Щоб такі неприємності траплялися якнайрідше, варто подумати про причини появи запалень. Ми зібрали 5 найбільш неочевидних факторів, які можуть спричинити прищики.

1. Якщо ви ввечері очищаєте шкіру від макіяжу тільки за допомогою міцелярної води або гідрофільного масла, то робите фатальну помилку. Насправді шкіру необхідно очищати в кілька етапів: спочатку ми прибираємо продукти макіяжу, а потім беремо гель або пінку для вмивання, щоб розібратися з надлишками себуму та іншими забрудненнями на поверхні шкіри.

2. Причина номер два — деякі дівчата прагнуть очистити шкіру «до скрипу», вибираючи невідповідні чи надто агресивні засоби. Так відбувається пошкодження гідроліпідної мантії, і шкіра, намагаючись її відновити, може почати виробляти дуже велику кількість себуму. Така регулярна поведінка призведе до накопичення надлишків шкірного сала, закупорки пор та появи прищиків.

3. Давайте начистоту: як часто ви миєте пензлі для макіяжу? За правилами це варто робити після кожного використання. Інакше на них накопичуються бруд, пил та бактерії. Тому, якщо у вас часу обмаль, обзаведіться спеціальним спреєм для очищення і дезінфекції пензлів.

4. Якщо у вашому раціоні регулярно присутні молочні продукти та солодощі, будьте готові побачити у відображенні дзеркала подразнення або навіть акне. Буде непогано, якщо вам вдасться замінити шоколадні цукерки на свіжі фрукти та горіхи, а молоко — на його рослинний варіант у вигляді кокосового, мигдального або соєвого.

5. Згадайте: як часто ви кладете підборіддя на руку під час роботи чи перегляду фільму за лептопом? Це дійсно дуже зручно, але може провокувати появу підшкірних прищів на підборідді. Намагайтеся відстежувати цей момент і вибирати іншу позу.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали