5 правил догляду за шкірою на всі часи

Для доглянутої бездоганної шкіри

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Лісун зібрала 5 правил догляду за шкірою на всі часи від інсайдерів індустрії.

Девайси

1. «Гаджети (масажні, LED та ін.) можуть стати надійною підмогою в antiage-рутині та замінити ін’єкції. Якщо почати їх використовувати з метою профілактики, то у тривалій перспективі вони дадуть дуже хорошиий результат. Ми маємо шанс, що вже за 5–10 років наші пацієнти матимуть підтягнутий бездоганиий вигляд, і це без ін’єкцій!

Однозначно, що гаджети з використанням косметики — нереальна комбінація! Звісно, це такий собі апгрейд домашнього догляду. Тому на першому місці завжди буде саме він. Якщо це сироватки, то до них треба брати іонофорез (гаджет, який покращить їхню провідність).

Instagram: @mirandakerr

Якщо це LED, то добре використовувати косметику з вітаміном С. До мікрострумів я б радила підбирати гелеві текстури косметики для того, щоб вони довго утримували вологе середовище і не довелося використовувати гель для ультразвукової терапії.

Ба більше, гаджети для догляду за шкірою можуть замінити салонні процедури. У фізіопроцедур є така особливість, що частота їх використання важливіша, ніж інтенсивність. Приходити на процедури мікрострумової терапії раз на тиждень, і навіть якщо це сильні мікроструми, то це буде гірше, ніж робити мікроструми вдома двічі на день гаджетом», — каже засновниця онлайн-бутика гаджетів для догляду за шкірою обличчя Skin Kits та мережі клінік «МедіСкін» Єлизавета Куртяк.

Догляд за шкірою губ

2. «На відміну від шкіри тіла, делікатна шкіра губ (за винятком шкіри в куточках рота) не має сальних залоз та меланіну. Тому губи позбавлені природного захисту, не здатні забезпечити себе живленням та зволоженням, а значить, більш схильні до впливу навколишнього середовища — зокрема, агресивної дії ультрафіолету, морозу та вітру. У зв’язку з цим, якщо ви регулярно страждаєте від сухості, хворобливих тріщин та лущень на губах, виключіть використання бальзамів та помад із парафіном, вазеліном, мінеральними оліями, силіконами, ментолом, фенолом, екстрактом камфори. Всі ці інгредієнти сприяють ще більшому пересушуванню губ і призводять до того, що ви використовуєте засіб для губ усе частіше.

Instagram: @tinakunakey

Крім того, якщо у вас немає алергії, спробуйте як скраб мед або цукор, змішаний з оливковою олією. Як продукти для щоденного догляду підійдуть Емульсія для контуру очей та губ Natùrys Vanity Routine та Зволожувальний та відновлювальний бальзам для сухих губ SOS Madara. Також буде не зайвим робити нічні маски для губ — вони живлять і відновлюють шкіру, поки ви спите. На цю роль підійде Бальзам для губ з маслом ши Najel, нанесений на губи щільним шаром», — радить екоактивістка, засновниця компанії Glossary Organic Products та екофонду Glossary Foundation Анастасія Цибуляк.

Антиоксиданти

3. «Засоби з антиоксидантами на туалетному столику — базовий принцип у догляді за кожним типом шкіри. Основною заслугою антиоксидантів є їхня суперздатність щодо запобігання або зменшення окислювальних процесів, відновлення клітин та зниження ступеня їх зневоднення. І хоча наш організм сам виробляє антитоксиданти, але їх, на жаль, недостатньо: через погіршення екології, низьку якість харчування, божевільний ритм життя, агресію сонця, стрес, куріння вони руйнуються.

Тому так важливо додавати сироватки, креми та маски з вітаміном С до денного догляду щодня. Найкраще ці продукти поєднуються із SPF-захистом, посилюючи ефект.

Топ найпотужніших антиоксидантів:

вітамін С;

обліпиха;

зелений чай;

розмарин;

червоний виноград.

І не забувайте, що найпростіший шлях насичення організму антиоксидантами — харчування, тому допомагаємо організму всередині і зовні», — каже beauty-експертка, СЕО Krasota clinic Ганна Яцевська.

Instagram: @hoskelsa

Догляд за шкірою навколо очей

4. «Принципи догляду за шкірою навколо очей, зокрема за темними колами. Не буду банальною: сон та втома не завжди допомагають зменшити проблему, особливо з віком.

При переважанні пігменту в шкірі під очима (особливо при lll–lV фототипі) необхідно використовувати м’які освітлювальні сироватки і гелі з вітаміном С і обов’язково користуватися сонцезахисними засобами не нижче SPF 30, проходити курс поверхневих пілінгів, що відбілюють.

Якщо у темних кіл судинний характер, необхідно з ранку користуватися патчами, бандажними гелями з лімфодренажним ефектом, що містять кофеїн, екстракт каштана, пептиди судинної дії. У косметолога проходити процедуру мікрострумів курсом 3–4 рази на рік, кріоліфтинг, мезотерапію з амінокислотами та полінуклеотидами.

Instagram: @devwindsor

Якщо причина в поглибленні носослізної борозни (з віком або при різкому схудненні) і як наслідок — затемнення підочної зони, то тут допоможуть лише ін’єкційні методики — плазмагель, філери на основі гіалуронової кислоти або заповнення власним жиром», — радить лікарка вищої категорії, дерматовенерологиня, членкиня Наукового комітету Euromedicom (AMWC, AMEC, ICAD) Владлена Аверіна.

Сон та красива шкіра

5. «Найскладніше для організму — нерегулярний графік та порушення циркадних ритмів. Як наслідок — можливе порушення сну.

Сон виконує важливу відновлювальну функцію, якою не можна нехтувати. Відпочинок дає можливість тілу розслабитися, детоксифікуватися та відновити свої сили, а також допомагає мозкуу відпочити та засвоїти багато переживань, накопичених протягом дня. Без сну ми втрачаємо не лише красу та свіжу шкіру, а й відчиняємо двері для патологій.

У природі все циклічне. Існує безліч фізіологічних природних циклів, які синхронізовані з довкіллям і наслідують точні схеми та визначаються циркадними ритмами. Вироблення гормонів має свої специфічні ритми, як і синтез ДНК, діяльність імунної системи, обмін речовин та органів травлення, температура тіла та функціонування печінки та нирок. Всі вони сильно розрізняються протягом 24 годин і вимагають моментів, коли тіло повністю вимагає спокою, щоб добре працювати і підтримувати ідеальний баланс здоров’я.

Instagram: @realbarbarapalvin

Підтримка балансу циклу відпочинку/активності є життєво важливою і абсолютно необхідною для здорового повсякденного життя», — наголошує лікарка-дерматологиня, сертифікована тренерка Comfort Zone Тетяна Корнієнко.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали