Як скакалка сприяє схудненню

Тренування, які допомагають швидко позбутися зайвої ваги

​​Якщо скакалка завжди асоціювалася у вас тільки з безтурботним дитинством, є безліч приводів поглянути на неї більш виваженим поглядом — як на серйозну помічницю в дорослому бою із зайвими кілограмами.

Стрибки на скакалці – це тренування для всього тіла, яке може допомогти тобі наростити м`язи та збільшити силу.

Чи допомагає скакалка схуднути?

Попри уявну простоту, скакалка гарантує серйозне навантаження для організму. Порівняйте самі: систематичні заняття зі скакалкою спалюють більше калорій, ніж, наприклад, катання на велосипеді, плавання і пробіжки. 10 хвилин інтенсивних стрибків забезпечать той самий ефект, що й двокілометрова пробіжка, пара тенісних сетів або 10-хвилинна велогонка. При такому високоінтенсивному тренуванні неймовірно збільшується частота пульсу, а навантаження на суглоби припадає зовсім невелике. Стрибки розвивають гнучкість, покращують поставу, відчуття рівноваги та координацію рухів. Крім того, вправи зі скакалкою дають змогу ефективно опрацювати ікри, плечі, м`язи рук і черевного преса.

Скільки в день треба стрибати на скакалці, щоб схуднути

Під час стрибків зі скакалкою ви зможете спалити до 1000 ккал на годину: стільки ж спалює інтенсивне силове тренування, яке можна провести тільки в спортзалі та зі спеціальним обладнанням. Стрибки ж зі скакалкою — це ідеальний вид домашнього фітнесу. Вони не вимагають матеріальних вкладень, спеціальної організації, особливого місця для занять. Стрибати можна де завгодно — головне, щоб вам було зручно.

Стрибки на скакалці можуть бути тренуванням високої інтенсивності, тому, якщо ти хочеш схуднути, прагни приділяти стрибкам на скакалці не менше 75 хвилин на тиждень.

Як обрати скакалку

Для плідного тренування необхідно правильно підібрати скакалку. Для цього візьміть у руки кінці скакалки та станьте двома ногами на середину. Натягніть скакалку вздовж тіла: в ідеалі ручки мають опинитися на рівні пахв або трохи нижче. Якщо скакалка набагато довша, то вам буде складніше контролювати рухи. Якщо ж вона закоротка, вам доведеться весь час відчувати дискомфорт, підтискаючи ноги.

«Я дуже люблю скакалку, адже вона додає різноманітності моїм тренуванням. Іноді я навіть перетворюю цю вправу на самостійну кардіосесію. Чудовий варіант, якщо час підтискає, а вам потрібно швиденько пропотіти. Можна варіювати швидкість і частоту стрибків, змінювати періоди відпочинку і щоразу займатися за унікальною програмою. Плюс стрибати зі скакалкою можна де завгодно — була б скакалка.

Коли я включаю стрибки зі скакалкою в кардіотренування, я намічаю кількість стрибків або визначаю часові інтервали. Наприклад, роблю 50-100 стрибків або стрибаю протягом 30-60 секунд між вправами. Це фантастичний спосіб підтримувати високу частоту пульсу під час всієї тренувальної сесії, а прискорене серцебиття прискорює метаболізм жирів, не дає змоги вам занудьгувати та зводить у ступінь результати ваших зусиль», — розповідає фітнес-гуру та зірка Instagram Джен Селтер.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали