Як схуднути в животі без тренувань

Виконання правильного дихання — одна з найефективніших гімнастик для тіла людини

Багато дівчат упевнені, що схуднути в животі можливо тільки завдяки виконанню вправ для преса і збалансованому харчуванню. Мало хто знає, що правильне дихання є запорукою опрацювання м`язів черевного преса і поступового щоденного схуднення в ділянці живота.

Розкрито секрет, як швидко схуднути без дієт і спорту

Instagram: @frida_aasen

Як дихати, щоб схуднути в животі, розповідає членкиня міжнародної федерації функціонального тренінгу, спікерка міжнародних конгресів Ірина Гармаш.

Мало хто знає, що виконання оптимального дихання — одна з найефективніших гімнастик для тіла людини. Щодня ми здійснюємо 22000-23000 дихальних рухів. Погодьтеся, це набагато більше, ніж качати прес 3 рази на тиждень по 10 хвилин. І якщо наше дихання оптимальне, питання красивої талії стояти не буде.

Отже, як перевірити якість свого дихання? Відповідайте на ці запитання:

1. У спокійному стані ви дихаєте через ніс чи через рот? Вдих завжди має здійснюватися через ніс.

2. Скільки вдихів і видихів ви робите за хвилину, перебуваючи в спокої? У спокійному стані має бути від 8 до 12 дихальних циклів на хвилину.

3 Чи є у вас перерви між вдихом і видихом, між видихом і наступним вдихом? Ваше дихання має бути безперервним.

4. Притуліться спиною до стіни. У якій частині спини ви відчуваєте рух під час вдиху та видиху? Під час вдиху ви можете відчути тиск спини на опору в будь-якій її ділянці. Більшу частину часу краще дихати нижньою частиною легенів, висуваючи вперед живіт і поперек. Це найлегше дихання.

Instagram: @emratа

Наявність штучного освітлення дала змогу людині бути активною в будь-який час доби, а доступність великих кількостей їжі таїть спокуси частих перекусів. У результаті порушується природний цикл активності та спокою, систематичність приймання їжі, створюються передумови для надмірного вживання калорій, збивається циклічність рівня гормонів.

Такі зміни способу життя сучасної людини сприяють появі зайвій вазі, прискореному старінню та розвитку метаболічних захворювань. Відновлення природного для людини проміжку між прийманнями їжі (3-разове харчування без перекусів) може стати ефективним способом їх профілактики та лікування.

Особливо корисною для схуднення вважається низькокалорійна дієта, багата на поліфеноли, які, наприклад, можна отримати разом із гранатом, помідорами, лохиною та іншими ягодами синього відтінку.

У людей з надлишковою масою тіла, які два дні на тиждень вживали всього 500 калорій протягом 6 місяців, виявлено зниження кількості жирів у черевній ділянці артеріального тиску, збільшення чутливості інсуліну.

У клінічних дослідженнях у двох десятків практично здорових пацієнтів завдяки подібному режиму харчування після закінчення курсу відмічалася тенденція до зменшення вісцерального жиру за одночасного збільшення частки без жирової маси тіла.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали