Чудова розтяжка для гнучкості та здоров’я за 5 хвилин

Тренування, яке необхідне кожному

Стретчинг — особливий вид фітнесу, спрямований на повільну, планомірну розтяжку зв’язок і м’язів рук, спини, ніг. Він ефективно працює над підтриманням їхньої еластичності та гнучкості. А ще стретчинг дає змогу вкрай швидко повернути форму в’ялим м’язам, які давно не працювали, це чудовий засіб для того, щоб привести тіло в гарну форму після свят і якісно підготувати його до подальших спортивних навантажень.

Зіркова українська фітнес-тренерка Аніта Луценко наголошує, що стретчинг не тільки покращує фігуру, а й допомагає подовжити молодість. Також експертка поділилася відеотренуванням, яке чудово доповнить будь-яку спортивну рутину.

«Розтяжка — важлива частина не тільки кожного тренування, а й усього життя. Це не секрет, але часто зустрічаю людей, які не знають, що молоде та здорове тіло більш гнучке, тому розвивати гнучкість потрібно все своє життя, щоб зрілість була максимально приємною, без болю. Зараз інвестуємо час у розтяжку, а згодом насолоджуємося результатом», — закликає Аніта Луценко.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали