Без якого прийому їжі складно схуднути

Відкриття вчених, яке порадує всіх, хто не може без пізньої вечері

Важливе питання для всіх, хто працює над створенням гарного тіла: «Без якого прийому їжі складно схуднути?» Учені з Абердинського університету з’ясували цю інформацію під час експерименту.

Дослідження довели, що дуже ситний сніданок та досить легка вечеря можуть допомогти схуднути. Але не все так однозначно. Учених цікавили особливості хроноживлення — тобто взаємозв’язки між їжею та індивідуальними біоритмами людини. Існує думка, що багато їсти ввечері з погляду метаболізму неправильно, адже організм готується до відпочинку.

У рандомізованому дослідженні 30 осіб з ожирінням/надмірною вагою пройшли дві 4-тижневі дієти з обмеженням калорій. Так, сніданок, обід та вечеря склали близько 1700 калорій на день. Учасники, які робили акцент на ранковому ситному сніданку, повідомили про значне зниження голоду протягом дня. Таким чином, активне ранкове споживання їжі (великий сніданок) може допомогти у дотриманні режиму схуднення за рахунок більшого придушення апетиту.

Крім того, зараз учені досліджують, що відбувається з організмом тих, хто часто їсть уночі. Зазвичай це люди, які працюють цілодобово чи позмінно. Виявляється, ті, хто звик до ситної пізньої вечері, також можуть втрачати вагу.

«Якщо ж ви з якоїсь причини не можете відмовитися від пізнього прийому їжі, то допоможе ситна вечеря та невеликі перекуси протягом дня», — говориться у дослідженні.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали