Як збільшити ефективність домашніх тренувань?

5 лайфхаків від фітнес-гуру

Домашні тренування для дівчат — один із ключових світових healthy-трендів. На це сильно вплинула пандемія коронавірусу, а у випадку з Україною ще й війна. Сьогодні багато хто віддає перевагу саме домашнім тренуванням, і вони також можуть бути суперефективними. Головне в цій справі — знати кілька секретів, які допоможуть посилити результативність занять.

Ними ділиться українська фітнес-тренерка з великим стажем, блогерка Валерія В’юшина:

1. Постійність

Тільки регулярні тренування дають результат. Не має значення, де проходить тренування та яким видом спорту ви займаєтеся. Будь-яке навантаження дає ефект, якщо воно регулярне.

2. Якість

М’язи працюють лише тоді, коли ви відчуваєте їх, коли відчуваєте пожежу у м’язах під час виконання вправ. А коли ви займаєтеся і не те що не відчуваєте м’язів, а навіть не прискорюється пульс — це халтура. Такі тренування не дадуть результату.

3. Кількість

Тренуйтеся більше ніж 3 рази на тиждень. Додайте кардіотренування та легкі ранкові «лежачі» тренування на прес. Чим більше активності протягом дня — тим більше користі. Тільки все має бути в міру. Основні тренування до 45 хвилин, додаткові та ранкові — по 10-20. Цього буде цілком достатньо, щоб розворушити свій організм.

4. Різноманітність

Вам повинні подобатися ваші тренування. Вони мають бути для вас цікавими, тому сміливо включайте нові вправи або спробуйте нові напрямки.

5. Статодинаміка та кількість повторів 

Вибирайте таку кількість повторень, щоб тіло пекло і горіло. Якщо ви робите 30 скручувань і все ще не відчуваєте прес — зробіть ще 10! А після зафіксуйтеся та дотисніть м’язи статикою. Якщо м’язи горять, значить вони працюють.


Реклама

Популярні матеріали

Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Галета з абрикосами та мигдалем: покроковий рецепт


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали