9 вправ, які знімуть втому ніг

Поліпшують лімфодренаж, мікроциркуляцію та роботу м`язів

Втомлені від сидіння в офісі або, навпаки, «находжені» ноги потребують не лише відпочинку, а й спеціальної гімнастики для налагодження циркуляції крові та роботи всіх м`язів.

Ось 9 вправ, які допоможуть повернути силу і гнучкість ногам, що втомилися

1. Спочатку станьте прямо, займіть стійке положення. Перенесіть вагу тіла на п`яти, потім натисніть пальці ніг. Тепер випряміть їх. Повторіть 10 разів. Ця вправа зміцнює м`язи ніг і допомагає позбутися спазмів у пальцях та стопах.

2. Покладіть рушник на підлогу та поставте на нього одну ногу. Потягніть рушник, захопивши його пальцями ніг. Повторіть 5 разів та змініть ногу. Коли ви звикнете до цієї вправи, можете збільшити навантаження, поклавши на рушник книжку або інший важкий предмет.

3. Сядьте на стілець або табурет. Підошвою однієї ноги торкніться іншою, проведіть стопою від коліна до кісточки й назад. Повторіть вправу 20 разів. Воно допомагає зняти напругу в районі гомілки та підвищити гнучкість стопи.

4. Протягом двох хвилин покатайте стопою м`яч. Такий масаж допомагає зняти напругу та позбавляє від спазмів, дискомфорту та болю в стопі та литкових м`язах.

5. Ляжте на підлогу і покладіть одну ногу на подушку на рівні литок. Зробіть стопою 10 обертальних рухів за годинниковою стрілкою, а потім 10 проти годинникової стрілки. Повторіть вправу іншою ногою.

6. Займіть те саме вихідне положення, що й для вправи 5. Уявіть, що великий палець вашої ноги — це кулькова ручка. «Напишіть» цифри від 1 до 10. Спробуйте зробити це по черзі обома ногами.

7. Займіть те саме вихідне положення, що й для вправи 5, підніміть стопу вертикально (п`ята вниз, носок вгору). Згинайте носок на себе і розгинайте, працюючи гомілковостопом. Повторіть вправу 10 разів.

8. Розкладіть на підлозі 10 дрібних предметів (не гострих — ідеально підійдуть скляні кульки, а також монети) та контейнер. Необхідно зібрати всі предмети та покласти в контейнер... пальцями ніг. Щоб максимально залучити всі пальці, можна використовувати вправи олівці.

9. І насамкінець: встаньте, поставте ноги разом. Підіймайтеся на носочки та знову опускайтесь на всю стопу. Повторіть вправу 10 разів.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали