7 правил стрес-менеджменту, які сьогодні стануть у пригоді кожному

Прості поради, які швидко змінюють життя

Мешканці кам`яних джунглів відчувають стрес у режимі нон-стоп. Насправді стрес є необхідним елементом життя: у невеликих дозах він допомагає нам бути більш уважними та ефективними. Однак на тему того, як на нас впливає хронічний стрес, було проведено безліч досліджень. Усі вони засвідчили, що, коли людина живе в напрузі постійно, у неї підвищується тиск, слабшає імунітет, розвиваються важкі серцеві захворювання, швидко набирається маса тіла і, врешті-решт, усе це закінчується затяжною депресією. Щоб не допустити таких важких наслідків, необхідно вчитися розуміти себе, не боятися зізнатися, що стрес зайняв багато місця у вашому житті, і почати з ним боротися. 

Експерти DMC Clinic розповідають про те, які кроки варто зробити кожному українцю вже сьогодні для грамотного менеджменту стресу.

7 правил стрес-менеджменту, які стануть у пригоді:

1. Визначте джерело стресу — це може бути робота, сімейні проблеми, недостатній відпочинок.

2. Відмовтеся від цукру (солодкої дріжджової випічки, цукерок, тортів), цукрозамінників (стевія, мед, кленовий сироп), алкоголю, а також кави та кофеїновмісних напоїв після 15.00.

Збагатіть раціон продуктами, які підвищують рівень щастя: риба та морепродукти, фрукти та овочі, натуральний шоколад (вміст какао має бути не менше 75%), горіхи (крім арахісу та кеш`ю), насіння льону, кунжуту, гарбуза, кисломолочні продукти (кефір або грецький йогурт), цілозернові крупи, субпродукти, бобові.

3. Плануйте свій час. Складіть розклад, який дозволить вам виконувати обов`язки без поспіху та перевантажень.

4. Використовуйте методи релаксації. Медитація, йога, глибоке дихання та довга прогулянка допомагають зменшити стрес та заспокоїти розум.

5. Частіше розмовляйте із друзями та близькими. Легка, приємна розмова з коханими людьми забезпечує відчуття підтримки та швидко заспокоює.

6. Подбайте про те, щоб отримувати достатньо вітамінів групи В, магнію, вітамінів С і D з їжею або саплементами.

7. Відрегулюйте сон: лягайте спати до 23:00 та спіть щонайменше 7 годин.

Також дуже важливо вчасно звертатися за допомогою до експертів. Так, персоналізована антистрес-програма в DMC Clinic працює прицільно, виходячи зі стану вашого організму і ключових запитів. В результаті ви позбавитеся синдрому хронічної втоми, відчуєте приплив енергії, а також знизите вагу.


Реклама

Популярні матеріали

Fashion Talk: 15 питань Ользі Галушці про улюблені бренди...


Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


«Мій бекграунд — це основа, що дарує мені свободу». Інтерв’ю з...


Читайте також
Популярні матеріали