Чекап, який потрібно робити кожній дівчині навесні: список аналізів

Важлива перевірка жіночого здоров’я

Весною і природа, і наш організм прокидаються від зимової «сплячки». Саме тому на старті теплого сезону так важливо перевірити роботу всіх внутрішніх органів та систем, щоби вчасно виявити збої та дефіцити.

Один із ключових аспектів підтримки жіночого здоров’я в цей період — регулярний медичний огляд та повний чекап організму. Експерти DMC Clinic розробили програму Spring CheckUp та розповіли ELLE.UA про список із топаналізів, які варто здати кожній із нас навесні.

Список важливих аналізів, на які варто записатися вже сьогодні:

1. Загальний аналіз крові — допоможе виявити низький рівень гемоглобіну, який може свідчити про нестачу вітамінів B12, фолієвої кислоти та заліза.

2. Біохімічний аналіз крові — дозволяє швидко просканувати та оцінити роботу головних систем організму.

3. Вітамін D незамінний для чудового настрою, енергії та захисних сил організму. Якщо ви живете в регіоні з недостатнім сонячним світлом або маєте обмежений доступ до сонця, організм потребує додаткових джерел цього вітаміну. Для перевірки вітаміну D пройдіть тест на 25-гідроксивітамін D.

4. Вітамін В12 та фолієва кислота важливі для підтримки нервової та кровоносної систем. Тому не забувайте також аналіз на рівень цих вітамінів.

5. Залізо вкрай важливе для підтримки ефективної роботи кров’яної системи. Обов’язково здайте аналізи на загальний рівень заліза та феритину.

6. Аналіз на вміст мікроелементів у крові — працює на визначення рівня важливих мікроелементів, таких як магній, кальцій, цинк, мідь.

7. Рівень гормонів щитоподібної залози допоможе виявити дефіцит йоду та селену.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали