5 продуктів, які провокують появу набряків

Також важливий час вживання цих продуктів

Актуальна проблема для багатьох дівчат, а особливо влітку — набряклість. Лікарка-дієтологиня Клініки дієтології Самойленко Марта Лисевич стверджує, що набряки можуть також бути спричинені вмістом нашої тарілки.

Щоб уникнути затримки води в організмі, обмежте продукти в раціоні, які викликають набряки.

5 продуктів, які провокують появу набряків

Алкоголь

Алкоголь, і особливо пиво, викликає сильні набряки. Молекули спирту потрапляють у м`які тканини разом із молекулами води. Виникає неправильний розподіл рідини всередині організму, і вода там затримується. Навіть якщо ви випили ввечері помірну дозу алкоголю, вранці можете прокинутися з набряками. Наступного дня після вживання спиртних напоїв організм буде зневоднений, тож цього дня пийте чистої води більше, ніж зазвичай.

Маринади, соління, оливки та маслини

Усі вони містять величезну кількість солі, яка провокує затримку рідини в організмі та появу набряків.

Молочні продукти

Молочні продукти (молоко, кефір, йогурт) нерідко викликають набряки. Річ у тім, що молочка має високий інсуліновий індекс. Високий інсулін стимулює вироблення гормону альдостерону в надниркових залозах, який затримує натрій, а разом із ним і воду.

Фрукти та солодощі

Фрукти, ягоди та солодощі ввечері (а також інші вуглеводи). Одна молекула вуглеводів затримуватиме 4 молекули води. Бажаєте позбутися набряків — їжте фрукти в першій половині дня.

Пасльонові

Пасльонові на вечерю (баклажани, томати, болгарський перець, картопля, батат) містять у собі соланін, який спричиняє набряки вранці.

Варто додати, що ці продукти, вжиті в першій половині дня, не несуть загрози красі вашого тіла.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали