9 основних правил красивого тіла

Прості істини для тих, хто працює над створенням фігури своєї мрії

Гарне тіло — це зовсім не обов’язково ідеальне тіло. Але обов’язково те, яке вам подобається і в якому ви відчуваєте щастя та комфорт. Ось дев’ять основних правил, що допоможуть вам зробити своє тіло по-справжньому красивим та наповненим енергією:

1. Регулярно займайтеся фізичними вправами. Це може бути будь-що: біг, йога, плавання, їзда велосипедом або навіть робота в саду. Головне, щоб будь-який спорт був вам на радість, а не через надзусилля.

2. Харчуйтеся правильно, вживаючи багато свіжих фруктів та овочів, здорових білків і корисних жирів. Пам’ятайте, що якісний холестерин із жирів є важливим для збалансованої роботи гормональної та інших систем. Також намагайтеся зменшувати кількість оброблених продуктів, цукру та солі у своєму раціоні.

3. Не забувайте про питний режим. У першій половині дня пийте достатню кількість води, щоб підтримувати зволоження шкіри зсередини та здоров’я організму. Після 17:00 плавно знижуйте вживання води, щоб не створювати додаткове навантаження на нирки.

4. Обмежте споживання алкоголю, а в ідеалі взагалі відмовтеся від нього. Пам’ятайте: користь вина дуже перебільшена.

5. Підвищуйте якість сну: намагайтеся засинати до півночі та спати достатню кількість годин (не менше семи). Створіть комфортні умови для сну у спальні: поставте зволожувач повітря, добре провітрюйте приміщення, усуньте всі джерела світла.

6. Визначте «прогалини» у своєму способі життя і налаштуйтеся на те, що дбатимете про своє тіло і здоров’я, — адже це і є основним капіталом кожної людини.

7. Ваше тіло заслуговує на хороше ставлення: не порівнюйте його з іншими та подбайте про те, щоб висловлювати свою вдячність і повагу. Це може бути сеанс масажу в SPA у вихідні, ванна з аромаоліями та магнієвою сіллю або щоденне використання кремів-суфле після душу. Любіть своє тіло і приймайте його таким, яким воно є.

8. Уникати стресів не вдасться. Тому регулярно практикуйте релаксаційні методи, такі як медитація та йога.

9. Знаходьте рівновагу між відпочинком та активним способом життя.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали