3 способи розслабитися у вихідні, не виїжджаючи з Києва

Прості та ефективні секрети

Українці вже майже забули, як це — відчувати безтурботність, легкість, радість від життя. Ми щодня читаємо сотні жахливих новин, переживаємо за своїх близьких та друзів, тому не дивно, що магній та лавандова олія перестали мати належний ефект. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька пропонує три безпрограшні варіанти, які поєднує одне — всі вони обіцяють тотальний релакс.

Вирушайте на танці

Нещодавно я зловила себе на думці, що не танцювала багато місяців поспіль. Тим часом танці — один із найпростіших способів отримання натурального дофаміну та ендорфіну. Саме тому минулими вихідними разом із сестрою вирушила на дах будинку на вулиці Шовковичній, де розташувалася локація для танців із простою та милою назвою Dah. Там можна милуватися неймовірними столичними заходами сонця, пити смачні коктейлі та танцювати під діджейські сети. До речі, тут просто дивовижні суші — ми скуштували кілька видів, і всі вони були бездоганні. На окреме захоплення заслуговує вид на Київ з висоти пташиного польоту — романтика цієї локації просто зашкалює!

Вирушайте на йогу або цвяхостояння

Філософія йоги дійсно може допомогти мешканкам кам`яних джунглів знайти довгоочікуване умиротворення та спокій. У вихідні запишіться на одну з практик у студії йоги Sun&J у серці столиці. У beauty-меню цієї локації ви знайдете кілька напрямків йоги, цвяхостояння, аромадіагностику, саундхілінг, практики з кристалами та багато іншого. Сюди можна приходити на самоті або з подругами — залежно від вашого запиту та емоційного стану на цей момент.

Вирушайте на тренування

Факт, який знають усі адепти фітнесу: після активного тренування організм чудово розслабляється. Це чудова мотивація для того, щоб записатися на перше тренування — наприклад, у модний Smartass. До того ж зараз, купуючи бокс Perla Helsa х Smartass, ви отримаєте три біодобавки для підтримки краси та здоров`я зсередини, а також 10 тренувань для опрацювання ментального та фізичного стану. Вартість усіх продуктів у боксі — 6198 гривень, але зараз є можливість придбати його за зниженою ціною (4000 гривень) та отримати безплатне доставлення Україною.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали