10 вправ зі скакалкою для схуднення

Ідеальне жироспалювальне тренування для жінок у домашніх умовах

Стрибки на скакалці дуже корисні та для чоловіків, і для жінок. По суті, скакалка — чудовий помічник для схуднення і важливе доповнення до вашої щоденної фітнес-рутини. За допомогою скакалки можна швидко позбутися жирових відкладень у проблемних частинах тіла — попі, животі та стегнах. Від регулярних стрибків на скакалці ваше тіло помітно змінюється: стане більш витривалим, рельєфним і підтягнутим. 

Під час стрибків зі скакалкою ви зможете спалити до 1000 ккал на годину: стільки ж спалює інтенсивне силове тренування, яке можна провести тільки в спортзалі та зі спеціальним обладнанням. Стрибки ж зі скакалкою — це ідеальний вид домашнього фітнесу. Вони не вимагають матеріальних вкладень, спеціальної організації, особливого місця для занять. Стрибати можна де завгодно — головне, щоб вам було зручно.

Як правильно стрибати на скакалці для спалювання жиру? Знизити вагу під час стрибків на скакалці вам допоможуть такі вправи.

10 найкращих вправ для схуднення на скакалці

1. Чергуйте стрибки з правої ноги на ліву, щоразу піднімаючи коліна до пояса. Вправа відмінно тренує живіт, сідниці та нижні м`язи спини. 

2. Стрибайте, по черзі згинаючи ноги назад у коліні. Вправу можна ускладнити, якщо постаратися щоразу при цьому п`ятою злегка торкатися сідниць.

3. «Ножиці». Під час цієї вправи вам слід стрибати, розводячи ноги не в сторони, а по траєкторії «вперед-назад».

4. Чергуйте стрибки «м`ячик» (стрибок угору, ноги разом) зі стрибками з розведеними вбік на ширину плечей ногами. Відмінно тренує м`язи внутрішньої та зовнішньої поверхні стегон. 

5. «Дзвін»: тримаючи ноги разом, здійснюйте стрибки так, наче б ваші ноги були язиком дзвона — вправо і вліво по черговості.

6. А тепер той самий «дзвін», тільки вам слід стрибати вперед і назад.

7. Напіврозворот: під час стрибків повертати потрібно тільки коліна — вправо і вліво по черзі на 180 градусів. Усе, що вище пояса: плечі, руки, спина — протягом усієї вправи положення не змінюють.

8. Такі стрибки ще називають «розтасуванням Мухаммеда Алі». Це типові боксерські стрибки зі скакалкою. Вправа опрацьовує сідничні та литкові м`язи. Починати слід зі стрибка «м`ячик», потім по черзі викидати випрямлені в коліні ноги.

9. Схрещування ніг у букву Х. Починайте вправу зі стрибка «м`ячик», потім чергуйте стрибки «ноги в сторони» — «ноги схрещені» — «ноги в сторони» — «ноги схрещені».

10. Вправа «схрещування рук» змушує працювати найбільш «ледачі» м`язові зони на руках. Принцип такий: схрещування рук займає один стрибок, а розведення рук — інший. Руки вище пояса намагайтеся не підіймати. Для того, щоб вправа була ефективною і не завдавала незручностей, ручки скакалки мають бути довгими, а тримати їх слід паралельно підлозі.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали