Територія рівноваги

Стреси та потрясіння стали серйозним викликом для більшості з нас. Це може неабияк вплинути на фізичне й ментальне здоров’я. Проте шляхи до одужання та мінімізації наслідків перед нами відкриті - у цьому переконані спеціалісти київського Sandler Wellness Center.

Були часи, коли більшість клієнтів  звертались до Sandler Wellness Center за покращенням свого вигляду. Проте від початку повномасштабного вторг-нення запит змінився. Рівень стресу збільшився в десятки разів, з’явились проблеми, про які ми навіть не здогадувались, тож потреба в комплексному вирішенні питань зі здоров’ям постала дуже гостро. Сьогодні Sandler Wellness Center пропонує повний комплекс послуг для турботи про себе, а індивідуальний підхід до клієнтів та атмосфера абсолютного комфорту переконливо доводять: тут на вас чекає ідеальний простір для відновлення та релаксації.

Почати з консультації досвідченого лікаря та з повного скринінгу організму для оцінки вашого стану й виявлення можливих проблем — обґрунтований перший крок. Саме так ви зможете свідомо налагодити режим харчування, фізичної активності та інших аспектів життя, що позитивно позначиться на стані здоров’я. Консультація зі спеціалістом, зокрема терапевтом, а за потреби — і психологом, буде надзвичайно корисною. Вони допоможуть знайти підхід саме до вашого стану та розробити стратегію, спрямовану на забезпечення психоемоційної рівноваги. Важливо розмовляти про свої переживання та разом із професіоналом визначати способи подолати стрес.

Медікал-фітнес — ідеальний метод для покращення фізичного стану та зняття напруги. Науковцями доведено, що дві третини нашого мозку пов’язано з руховою активністю. Це означає, що під час руху нейрони активуються, а обмінні процеси налагоджуються. Іншими словами, без фізичного навантаження якісне оздоровлення неможливе. Фахівці Sandler Wellness Center до цього питання ставляться вкрай відповідально. Тренажерний зал розроблено таким чином, аби в ньому можна було займатись фізичною реабілітацією, силовими, функціональними тренуваннями, кросфітом і стретчингом. Усі заняття індивідуальні, а більшість інструкторів мають медичну освіту та 10–15 років досвіду. 

Процедури для релаксу — необхідний етап. Адже без розслаблення організм працює некоректно, і подальші дії будуть неефективними. Магнієві ванни, обгортання з водоростями, душ Шарко, термокапсула та гідромасажі не лише допоможуть хоч на годину забути про турботи, але й наповнять організм всіма необхідними мікроелементами. 


Косметологію теж не варто списувати з рахунків. Адже самосприйняття — це надважлива частина психологічного здоров’я. Феї перевтілень у Sandler Wellness Center допоможуть підтримувати здоров’я та красу шкіри, волосся й нігтів, що позитивно позначиться на вашому зовнішньому вигляді та самопочутті. Адже багато хто сьогодні помічає, що від початку війни процеси старіння прискорились, на обличчі збільшилась кількість зморщок. Один із сучасних методів роботи з наслідками старіння — Ендоліфт, апарат для неінвазивного омолодження шкіри. Його робота базується на технології радіочастотного випромінювання, що проходить у глибинні шари дерми та сприяє стимуляції колагену й підтягненню шкіри.


Відновлення волосся — не менш важливий етап програми оновлення. Одним із наслідків стресу як у чоловіків, так і у жінок стало випадіння й часткове облисіння. Sandler Wellness Center нещодавно запрошував турецьких фахівців з пересадки волосся, але це крайній засіб. Тут практикують і менш інвазивні, проте не менш ефективні методи, як-от екзосоми. Ці мікроскопічні мембранні везикули містять біологічно активні речовини — білки, РНК, фактори росту — та здатні стимулювати регенерацію тканин, покращувати вигляд шкіри й відновлювати життєздатність волосся.


У Sandler Wellness Center вас завжди раді бачити! Команда досвідчених майстрів допоможе повернути гармонію та красу у ваше життя. Sandler Wellness Center — місце, де можна віднайти свою внутрішню силу.  

www.instagram.com/sandler.ua

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали