Масло для тіла, яке видаляє розтяжки лише за 28 днів

Заміна салонним процедурам

Розтяжки можуть бути джерелом переживань для багатьох дівчат. Ці невеликі білі лінії зазвичай з`являються на животі, стегнах, сідницях, грудях і навіть руках у підлітковому віці або під час вагітності.

На те є дві основні причини: швидке розтягування шкіри на одній ділянці тіла та підвищене вироблення кортизолу під впливом гормонів. На щастя, існують ефективні рішення, що дозволяють запобігти їх появі та зменшити, якщо вони вже з`явилися.

Якщо радіочастотна та лазерна терапія вже довели свою ефективність, то доступнішими альтернативами є регулярне застосування засобів спрямованого догляду за шкірою.

Одним із таких засобів є олія Blend Soin Réparateur від Izaho Botanicals, яка обіцяє значно зменшити розтяжки всього за 28 днів. Ефективність засобів догляду за шкірою цієї марки, натхненої ритуалами предків на Мадагаскарі, заснована на ноу-хау та використанні рослин.

Після трьох років досліджень на світ з`явився продукт Blend Soin Réparateur — унікальна синергія рослинних екстрактів, відомих своїми відновлювальними властивостями для шкіри. Його 100% натуральна, сертифікована органічна та веганська формула складається з трьох потужних, ретельно відібраних рослин: Centella asiatica, Sigesbeckia orientalis та Acmella oleracea. Водночас це тріо стимулює розмноження та міграцію фібробластів, а також синтез колагену. Активізація клітин прискорює процес загоєння, що сприяє відновленню тканин і, як наслідок, зменшенню рубців, слідів та розтяжок. Бінго!


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали