3 домашні маски для волосся з алое віра

Для блиску, росту та еластичності локонів

Для приготування більшості домашніх масок для волосся використовують м`якоту алое віра та свіжий сік. Для приготування соку потрібно відламати великий лист з нижньої частини рослини не молодше трьох років. Покладіть його на 2-3 дні у темне холодне місце (холодильник). Під впливом несприятливих для цієї рослини умов у тканинах алое утворюються біогенні стимулятори, які допомагають підвищити захисні функції організму та посилюють відновлювальні процеси. Промийте листок водою і розріжте навпіл.

Далі за допомогою чайної ложки відокремте м`якоту від основи листа. Покладіть м`якоту у марлю. Скручуйте марлю, вичавлюючи сік із м`якоті.

Необхідно використовувати його відразу чи максимум протягом кількох годин, оскільки він може втратити корисні властивості.

Маска для блиску волосся з алое та коньяку

Вам знадобиться 50 г коньяку, злегка підігрітого на водяній бані. Додайте до коньяку чайну ложку соку алое та чайну ложку свіжого меду. Ретельно перемішайте. Увітріть суміш у корені та потримайте годину.

Маска з алое та касторової олії від випадання волосся

Необхідно змішати столову ложку касторової олії з чайною ложкою соку алое, по краплині масляних розчинів вітамінів А та Е. Маска може наноситися не тільки на коріння, але і по всій довжині волосся.

Маска з алое та реп`яховою олією

Візьміть у рівних частинах реп`яхову олію, сік алое та настоянку червоного стручкового перцю. Реп`яхова олія підігрівається на водяній бані. До неї додається спиртова настоянка перцю, столова ложка соку алое та чайна ложка меду. Така маска з алое для волосся сильно сушить волосся, тому наносити її потрібно виключно на коріння. Витримувати можна до однієї години, але за найменшого дискомфорту маску відразу змивайте. Важливо: після неї обов`язково наносити живильну маску для волосся по всій довжині.

Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали