Готуємо шкіру до новорічної вечірки: найкращі маски для ліфтингу

Як швидко омолодити шкіру обличчя в домашніх умовах

Лена Бабицкая ELLE

Якщо ви хочете бути королевою вечірки, присвяченої Новому року — 2024, варто почати підготовку шкіри вже зараз. Зробити обличчя випещеним за кілька днів — досить складне завдання, особливо якщо ви не встигли заздалегідь записатися до косметолога в салон краси.

Что омолаживает кожу лица

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала маски, які є найпопулярнішим способом омолодити шкіру в домашніх умовах. Усі вони мають здатність миттєво покращувати шкіру, забезпечують неперевершений ліфтинг-ефект і чудово освіжають.

Маска Platinum Rare Haute-Rejuvenation Mask від La Prairie

Експерти бренду La Prairie представили новітнє досягнення в мистецтві абсолютного омолодження: Platinum Rare Haute-Rejuvenation Mask, яка здатна відтворити ефект найкращих салонних процедур просто у вас удома. Завдяки запатентованій технології  макроінфузії ця потужна двофазна нічна маска перезавантажує шкіру та активує процес їï омолодження, поки ви спите.

Революційний засіб був створений відповідно до наукових принципів мистецтва омолодження La Prairie, які спрямовані на відновлення природної здатності шкіри до регенерації.

Что реально омолаживает лицо

Нічний ліфтинг-догляд Rhea Cosmetics Botonight Lifting Effect Overnight Face Treatment

Якщо у вас бракує часу вдень, щоб доглядати за шкірою, використовуйте нічний час доби. Усім дуже зайнятим дівчатам варто звернути увагу на нічний догляд Rhea Cosmetics Botonight Lifting Effect Overnight Face Treatment — маску із сильним ефектом ліфтингу, яка помітно покращує овал обличчя вже після першого використання. Засіб надає шкірі додаткової еластичності й тонусу, роблячи її зранку свіжішою, пружнішою і помітно молодшою. Активні інгредієнти у формулі продукту — пептиди, Matrikine та особливий комплекс ChronoComplex — розгладжують глибокі зморшки та тонкі лінії з «ботоксним» ефектом ліфтингу, відновлюють ушкодження, надають еластичності, а також повертають свіжість та пружність шкірі.

Самым популярным способом омолодить кожу является

Маска для підборіддя Platysma від Biologique Recherche

Зону між шиєю і підборіддям естетисти називають «лінією молодості», і шкіра в цьому місці видає вікові зміни однією з перших. Тканинна маска Platysma  від геніїв догляду Biologique Recherche, адаптована до ділянки під підборіддям, — це цілеспрямована відповідь на проблему птозу обличчя. Вона забезпечує миттєвий wow-ефект ліфтингу — це саме те, що необхідно для передноворічної підготовки.

Маска має універсальну форму, яка забезпечує гнучку підтримку та дозволяє підтягнути овал і покращити контури обличчя. Її властивості обумовлені чудовим складом: пептиди з білого солодкого люпину, морський екзополісахарид з Іруазького моря, комплекс екстрактів червоних водоростей та плодів таро, екстракт маніоки та жита, а також сік чорної горобини.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали