ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

«СЛОВА МЕГАН ОЧЕНЬ ОГОРЧАТ КОРОЛЕВУ», — НОВЫЕ...

6 ОПАСНЫХ ИЗМЕНЕНИЙ, КОТОРЫЕ ПРОИСХОДЯТ В...

5 СПОСОБОВ ПРИВНЕСТИ ОСТРОТУ В ОТНОШЕНИЯ

ФОТОФАКТ: НАТАЛЬЯ МОГИЛЕВСКАЯ СТАЛА...

Відкриваємо Україну разом: Сергій Притула назвав топ-5 місць, які обов'язково варто відвідати

Своїм списком ведучий Нового каналу поділився у своєму блозі на YouTube

Фото: Прес-служба Нового каналу

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Must-see №1. Тунель кохання, Рівненська область

Про тунель кохання нецікаво слухати, його треба бачити, туди треба їхати. Тож не баріться, найближчими вихідними обов’язково туди поїдьте. І не забудьте спрей від комарів, бо вони вас теж дуже люблять.

Must-see №2. Гора Тросян, Карпати

В Карпатах насправді є чимало привабливих гір, але Тростян — моя любов. Висота — 1232 метри, і на кожному метрі вас чекають незабутні враження. Там і смереки, і полонини, і катання на лижах та снігоходах взимку, і катання на квадроциклах влітку.

Сергій Притула з дружиною

Must-see №3. Реабілітаційний центр бурих ведмедів, Карпати

Це єдиний такого роду центр в Україні, у який завозять ведмедів, з якими не надто добре поводилися їхні попередні власники. Тут багато ведмедів, яких забрали з приватних зоопарків, звіринців, або ж які набідувалися в цирку. У цьому реабілітаційному центрі бурих лікують та вчать пристосовуватися до природніх умов життя. Туристів туди пускають, і я максимально рекомендую вам відвідати це місце. В цирку, щоправда, після того сміятися не будете, але вражень залишиться на все життя.

Must-see №4. Садиба Вишнівець, Тернопільська область

Цей розкішний палац був родинним гніздом великого шляхетного роду Вишнівецьких. Рід був непростий. Дав Польщі короля, кронпринців, наказних отаманів, а в самому палаці зупинялися видатні люди. І йдеться зараз не лише про Тараса Григоровича Шевченка. Туди регулярно заїжджав Оноре де Бальзак, який назвав палац Вишнівецьких маленьким Версалем. І якщо справжній Версаль ми цього року ризикуємо не побачити взагалі, то палац Вишнівецьких чекає нас щодня, ось він, практично поруч.

Сергий Притула

Must-see №5. Витачів, Обухівський район, Київська область

Про Трипілля ви, звісно, знаєте, а от чи чули ви про Витачів? Якщо не чули, то вам сюди. Сучасний Витачів — це мальовниче селище, але колись це був дуже важливий торговий та військовий порт-фортеця на Дніпрі. Я, чесно, ніколи не уявляв, як там можна було воювати, коли тебе відволікають такі розкішні краєвиди? Там реально зачаровані місця і природа фантастична. Шукайте гору Красуху. З неї відкривається такий краєвид, який ви ніколи за гроші не купите.

 

10 фактів про Сергія Притулу, яких ви точно не знали

«Київ – це місто, яке ніколи нікого не чекає з широкими обіймами. Адаптація до нього відбувалася доволі складно», – Сергій Притула 

Що почитати: 7 цікавих книжок від Сергія Притули

Что дальше: гороскоп на июль для всех знаков зодиака

5 продуктов, которые вызывают отечность

Так ли страшен глютен: мифы и правда