TAOR Karpaty Resort & Spa — новий рівень відпочинку в Карпатах: що пропонує сучасний курорт у самому серці гір

Кухня, медичні процедури та активності

У самому серці Карпат, неподалік курорту Східниця, знаходиться сучасний відпочинковий комплекс TAOR Karpaty Resort & Spa****, який значно виділяється з-поміж інших курортів у горах, до яких ми звикли. Його родзинкою є вдале розташування на галявині в оточенні гір з одного боку та справжньої гірської ріки з іншого.

Назва TAOR бере початок з філософії пантеїзму, де вона буквально означає «жити в гармонії з природою». Саме це лягло в основу цінностей комплексу: поєднання комфортного відпочинку з довкіллям, оздоровлення з гастрономічним туризмом.

Локація

TAOR Karpaty Resort & Spa**** має справді вдале розташування. Комплекс від карпатських дощів і вітру захищають високі гори з усіх боків, а біля нього протікає неглибока річка Стрий.

Гості полюбляють рибалити на березі або у форельнику, а в літній час освіжатися в чистій воді або ж засмагати на пляжі. З іншого боку є чимало стежок, які ведуть до мотузкового парку для дітей і дорослих, в ліс, де ростуть ягоди та гриби, та до оглядового майданчика, на якому можна влаштувати гастро-похід.

Гастро-похід

TAOR став першим у своїй ніші комплексом, який започаткував гастро-похід в горах. Це не просто пікнік із красивим краєвидом, а повноцінна трапеза за сервірованим столом, яку просто неба готує шеф-кухар Рустам Хоркашев.

Сомельє підбирає найкраще вино до вибраних страв, а персонал ресторану готує все необхідне для того, щоб обід чи вечеря в горах залишили незабутні спогади.  

Кухня

На території розташований ресторан з дитячою кімнатою. Характерною рисою комплексу є його турбота про здоровʼя гостей. Щонеділі шеф-кухар Рустам Хоркашев готує авторський сніданок для відвідувачів.

Шеф-кухар Рустам Хоркашев

Сніданки (шведська лінія) у TAOR Karpaty Resort & Spa**** включені у вартість проживання і вражають своїм смаком та різноманіттям.

На обід та вечерю можна замовити різноманітні страви європейської та української кухні з меню. Якщо під час відпочинку є конкретна мета — схуднути, очистити організм чи зміцнити імунітет — головний лікар комплексу складе індивідуальне меню з урахуванням усіх потреб вашого організму та особистих побажань.

Спа

У TAOR Karpaty Resort & Spa**** гості мають змогу також оздоровити свій організм. На території розташований сучасний Medical Center, у якому головна лікарка комплексу Лилак Лілія (терапевтка, гастроентерологиня, гірудотерапевтка) проводить консультації та підбирає необхідні лікувальні процедури. Сама консультація головної лікарки включена у вартість проживання.

Тут же можна здати й необхідні аналізи та швидко отримати відповідь з лабораторії. Після цього медикиня може призначити доступні в комплексі процедури: магнітотерапію, ультразвукову терапію, електротерапію, озонотерапію, пресотерапію, міостимуляцію, інгаляційну терапію, соляну кімнату, бювет із лікувальними водами тощо.

У Medical Spa Center знаходиться також тренажерна зала, велика та сучасна аквазона (дорослий і дитячий басейни, сауна, хамам, джакузі). Відвідування аквазони включене у вартість проживання. Найближчим часом аквазона комплексу стане ще більшою, а для гостей з’явиться чимало додаткових можливостей для відпочинку.

Для повноцінного оздоровлення організму у TAOR Karpaty Resort & Spa**** після попередньої консультації головної лікарки можна пройти спеціальну медичну програму, яка відповідатиме вашим індивідуальним потребам.

Для дорослих комплекс пропонує обрати наступні медичні програми:

  • програма корекції фігури — «Нова ТИ!» — гарантоване відновлення пружності шкіри та зменшення об’ємів за три дні;
  • медична програма ANTI-STRESS — перезавантаження та відновлення;
  • медична програма IMMUNITY — зміцнення імунної системи та покращення самопочуття;
  • медична програма DETOX — природна детоксикація тіла та розуму.

Окрім цього, є й кілька медичних програм для молодших гостей комплексу:

  • immunity kids;
  • relax kids;
  • healthy kids.

Персонал допоможе пройти дитині процедури з обраної програми, поки батьки відпочивають. 

Турбота про дітей

TAOR — це курорт для відпочинку тіла та душі, де передусім беруть до уваги бажання гостей і їхні потреби в оздоровленні та зміцненні звʼязків з природою. Тут не чути звуки моторів чи галасливих клубів поблизу, за що комплекс дуже полюбили батьки дітей різного віку. На території комплексу знаходиться «Казкова хатинка», в якій на малих гостей чекає насичена розважальна програма. Її відвідування також включене у вартість проживання.

Різноманітні майстер-класи, конкурси та змагання, походи в гори, пікніки, атмосферні посиденьки біля багаття, святкові програми та творчі вечори. Спеціалісти комплексу представляють широкий вибір розваг для батьків і дітей. 

Конференції та святкування

У TAOR Karpaty Resort & Spa**** розташована сучасна та комфортна конференц-зала, яка підходить для виїзних тимбілдингів, проведення семінарів, організації навчань та роботи. Значною перевагою комплексу є унікальні корпоративні пропозиції та організація заходу «під ключ»: квести, тренінги, турніри тощо. Зокрема, на території знімали фінал шоу «Холостячка», проводили весілля та організовували відпочинок для великих колективів.

Персонал з турботою ставиться до найменших відвідувачів. Для них на території працює няня, є будинок із різними розвагами, дитяче меню, майданчик і басейн.

Завітати до комплексу можна також зі своїми домашніми улюбленцями, для яких запропонують всі необхідні зручності.

У TAOR Karpaty Resort & Spa**** кожен зможе знайти для себе дозвілля: різноманітні квест-кімнати, селфі-квест, походи в гори з інструктором, мотузковий парк, риболовлю, їзду на велосипеді, кінні прогулянки, стрільбу, пейнтбол, екстремальні катання на квадроциклах та джипінг. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали