TAOR Karpaty Resort & Spa: гармонія для душі та відновлення здоров’я

Відпочинок, якого ви так потребуєте

Недоторкану красу природи Карпатських гір, кришталево чисте повітря, атмосферу затишку в 4-зірковому готелі з розвиненою інфраструктурою та унікальний набір медичних послуг поєднав у собі сучасний відпочинковий комплекс TAOR Karpaty Resort & Spa, що заховався серед гірських ландшафтів у мальовничому селі Ластівка Львівської області. 

TAOR пропонує відвідувачам повне перезавантаження, відключення від інтенсивного міського ритму життя, а також детоксикацію тіла й розуму. Тож доки широкий вибір активностей — від гастропоходу в гори та катання верхи до проходження квест-кімнат — забезпечує гостям насичений новим досвідом відпочинок, кваліфікований медичний персонал комплексу дбає про їхнє здоров’я. 

TAOR Karpaty Resort & Spa

Ефективний підхід до оздоровлення починається з консультації з лікарем, і цю можливість також надає TAOR Karpaty Resort & Spa. Головна лікарка комплексу, терапевтка, гастроентерологиня та гірудотерапевтка Лілія Лилак фахово консультує гостей, надає поради та допомагає у виборі однієї з готових пакетних пропозицій або складанні індивідуального медичного пакета. Окрім цього, TAOR також має фізіотерапевтичне відділення і лабораторію, де можна здати всі види аналізів.

Так, гість може обрати одну з медичних програм, наприклад Immunity — процедури для зміцнення імунної системи, покращення загального самопочуття та емоційного стану, а харчування за системою «Здорова тарілка» допоможе скорегувати обмін речовин. Якщо ж пріоритет — відпочинок, зняття стресу та гармонія з собою — варто звернути увагу на Anti-stress Weekend і додати до програми заняття з йоги. Детоксикація, зволоження шкіри, відновлення її пружності та відчуття легкості забезпечить курс «Нова ти». 

Окремо варто виділити DETOX-програму, до якої входять біохімічні аналізи крові, різноманітні фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури. Доповнити комплекс оздоровчих процедур можна спеціальним DETOX-харчуванням від шеф-кухаря та лікарки TAOR Karpaty Resort & Spa. Як результат — не лише очищення тіла і розуму, а й ліквідація синдрому «постійної втоми» та відновлення сил.

Арсенал оздоровчих процедур комплексу охоплює лікувальні масажі, що є не лише корисною, а й надзвичайно приємною практикою для зняття напруги. Догляд за шкірою будь-якого типу також можна довірити спеціалістам TAOR Karpaty Resort & Spa, які працюють з продуктами від передових косметологічних компаній Франції, Італії та Ізраїлю. Однак на цьому перелік спа-ритуалів не завершується: пілінг, йогуртове та шоколадне обгортання, манікюр, парафінотерапія, догляд за волоссям — усе це входить до спектра послуг готельно-відпочинкового комплексу. 

TAOR Karpaty Resort & Spa

До програми оздоровлення й релаксу також можуть увійти різноманітні гідропроцедури: шотландський і циркулярний душ, підводний душ-масаж, перлинно-вихрова ванна, душ Шарко — і це ще не повний перелік! Окрім зняття стресу ці процедури піднімуть тонус організму і подарують заряд бадьорості. 

TAOR Karpaty Resort & Spa

З-поміж медичних процедур TAOR Karpaty Resort & Spa на окрему увагу заслуговують пресотерапія — лікування набряків; озонотерапія, що є ефективною при судинних захворюваннях з вираженою гіпоксією; електротерапія — нормалізація процесу обміну речовин у тканинах, відновлення рухомості суглобів та усунення дисфункції м’язів. 

Унікальною пропозицією від комплексу є апітерапія — сон на бджолиному вулику, що має надзвичайний вплив на наше здоров’я, а особливо на органи дихання. Оздоровити тіло та відновити мінеральний баланс також допоможе відпочинок у соляній печері. 

TAOR Karpaty Resort & Spa

Однак справжньою перлиною комплексу TAOR Karpaty Resort & Spa є бювет мінеральних вод, що об’єднав у собі найдієвіші води курортів Трускавця, Моршина та Східниці. Після консультації з лікаркою гостям пропонуються: 

Джерело №1. Гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода. Слабомінералізована вода джерела №1 має сечогінну дію, сприяє механічному вимиванню і видаленню дрібних каменів, ниркового піску та продуктів загальних процесів (лейкоцитів, слизу та гною). Вживають воду при сечокам’яній хворобі, хронічних пієлонефритах (не туберкульозного походження), літогенних діатезах та при захворюванні жовчовидільної системи.

Джерело №2 «С». Вода гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва середньомінералізована з підвищеним вмістом мікроелементів типу Боржомі. Рекомендована при хронічному гастриті з підвищеною кислоутворювальною функцією шлунка, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки. 

Джерело №18 «С». Холодна, слабомінералізована, слаболужна, гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва вода зі слабким запахом сірководню. З підвищеною кількістю мікроелементів характерних для «Нафтусі». Цю воду рекомендовано хворим для стимулювання жовчоутворювальної функції печінки та нирок.

Джерело №25. Слабомінералізована, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода. Містить характерні групи мікроорганізмів для вод типу «Нафтуся». Цю воду рекомендують вживати при хронічних пієлонефритах, циститах, гепатитах, холангітах, холециститах, після операцій на нирках та після хвороби Боткіна.

TAOR Karpaty Resort & Spa

TAOR Karpaty Resort & Spa


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали