Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

20 місць в Україні, які рекомендуємо для відвідування

Неймовірні краєвиди

В Україні дуже багато мальовничих місць, які варто відвідати хоча б раз у житті. В нашій добірці — 20 найцікавіших напрямків в Україні, які вразять вас своєю природою, смачними стравами національної української кухні, виробами місцевих майстрів та колоритом.

Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Херсонська область

Найстаріший степовий резерват світу, одне з 7 природних чудес України, де мешкають зебри й антилопи, бізони та буйволи, олені та дикі коні. Всього на території перебуває 3000 видів тварин.

Instagram: @askaniia.nova

Олешківські піски, м. Олешки

Піщаний масив, який дослідники називають напівпустелею. Це унікальна для півдня України природна зона, на якій можна побачити рідкісні види рослин та незвичайні для нашої країни пейзажі.

Карпати

Карпати — одне з найпопулярніших напрямків із мальовничою природою. Обов’язково відвідайте Драгобрат і підніміться на гору Говерлу, загляніть до місцевих майстрів і скуштуйте бограч, банош, карпатське вино та овечий сир.

Озеро Синевир

Найбільше за площею озеро України, ялиновими лісами та горами. Неймовірно прекрасне місце!

Вікіпедія

Мис Аджияск, с. Рибаківка, Миколаївська область

Це місце на околиці села Рибаківка відрізняється від одеських схилів своєю дикою природою та високими кручами, з яких відкриваються неймовірні краєвиди на море.

Instagram: @mobi.jpg

Кінбурнська коса, Миколаївська область

Коса, яка простягається на декілька кілометрів, здивує красою своєї природи. Тут можна побачити піщані масиви, хвойні ліси та соляні промисли. 

Буцький каньйон, с. Буки, Черкаська область

Невеликий каньйон зі скелястим берегом із виступами сірого граніту.

Токівський каскадний водоспад, Дніпропетровська область

Мальовничі водоспади на річці Кам’янці, утворені з порфіробластових гранітів.

Вікіпедія

Гора Кременець, м. Ізюм, Харківська область

На горі Кременець розташовані знамениті кам’яні статуї скіфського і половецького періодів, які є візитівкою цієї території. 

Печера Оптимістична, с. Королівка, Тернопільська область

Величезна печера, яка вражає своїми лабіринтами, сталактитами та невеличким озером усередині. В печері можна навіть заночувати, якщо ви любите екстрим.

 travel.rbc.ua

Свірзький замок, с. Свірж, Львівська область

Свірзький замок було зведено як оборонну споруду у 1530 році. Згодом був перебудований, набувши аристократичних рис. На території замку розташований парк, де можна відпочити та насолодитися живописною природою та архітектурою замку.

Гранд-каньйон Станіслав, Херсонська область

Прибережна частина Дніпро-Бузького лиману, де замість звичного пісочного або галькового узбережжя на туристів чекають обривисті скелі.

Instagram: @mobi.jpg

с. Опішня, Полтавська область

За 40 км від Полтави розташоване селище Опішня, яке називають гончарною столицею України та українським Римом. Місцеві гончарі створюють кераміку, яку знають та цінують в усьому світі.

с. Велика Слобідка, Хмельницька область

Село Велика Слобідка лежить при впадінні річки Мукша в Дністер. Беріть катер та вирушайте роздивлятися неймовірної краси скелі, вкриті густими деревами.

Instagram: @mobi.jpg
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, м. Чернівці

Університет, який приваблює не тільки студентів, а й туристів, охочих подивитися на красивий архітектурний ансамбль, який був занесений до світової спадщини ЮНЕСКО.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів, Закарпатська область

Єдиний центр в Україні, куди завозять ведмедів, з якими не надто добре поводилися їхні попередні власники. Тут багато тварин, яких забрали з приватних зоопарків, звіринців або ж які набідувалися у цирку.

Бессарабія

Історичний район на півдні України, де розташовано багато виноробень, рисових полів, Білгород-Дністровська фортеця та озеро Ялпуг.

Музей Пирогів під Києвом

Цей музей просто неба дасть вам можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми та побут усіх куточків України.

Виноробня князя Трубецького, с. Веселе, Херсонська область

Це одна з небагатьох виноробень у країні, де на території можна оселитися в гарному готелі з басейном, а за гастрономічними задоволеннями вирушити до ресторану. На місці проводять дегустації вин та показують гостям старовинні підвали.

Підгорецький замок, с. Підгірці, Львівська область

Один із найкрасивіших європейських архітектурних ансамблів початку 1635 року. Його називають Галицьким Версалем, гідним королів. Підгорецький замок вважається одним із найяскравіших прикладів архітектури епохи Ренесансу.

 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали