ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ЖИЗНЬ ПОСЛЕ КОРМЛЕНИЯ ГРУДЬЮ: ЧТО ТАКОЕ...

НАСТОЯЩИЙ БЕСТСЕЛЛЕР: САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ ДЖИНСЫ...

ПУТЕШЕСТВИЕ ПО ТАИЛАНДУ С ДИЗАЙНЕРОМ КРИСТИНОЙ...

Зі шкільної програми заберуть «Війну і мир» 

І додадуть нові твори

Фото: gettyimages

Міністерство освіти і науки України оприлюднило другу редакцію змін шкільної програми для 5-9 класів. Обговорення пропозицій з цього приводу триватиме до 4 квітня. Фінальну версію програми представлять на початку травня. До цього часу на адресу міністерства прийшло близько тисячі пропозицій з 13 предметів, частину з них освітнє відомство прийняло і опублікувало. Найгарячіші дискусії точилися довкола історії України та зарубіжної літератури.

Зокрема, натепер освітяни пропонують прибрати російських класиків зі шкільної програми і додати світові бестселери. Відтак, в програму п’ятикласникам додали повість Дала Роальда «Чарлі і шоколадна фабрика», семикласникам – казку «Мандрівний замок Хаула» Діани Джонс, восьмикласникам – роман сучасної російської письменниці Марини Аромштам «Коли відпочивають ангели», дев’ятикласникам – «Вбити пересмішника» Харпер Лі і «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері. 

Водночас, з програм прибрали романи і повісті Льва Толстого и Федора Достоєвського. А Чехова, Гоголя, Булгакова и Гайне з Гете залишили. 
 

10 фильмов, которые помогут улучшить отношения

Три фильма Сергея Лозницы, которые подготовят вас к просмотру его картины «Донбасс»

11 правил этикета, которые Кейт Миддлтон никогда не нарушает!

Загрузка...