ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

ОЛИВЬЕ, ОДЕЯЛО И КИНО: 20 ФИЛЬМОВ, КОТОРЫЕ МЫ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ ПРИНТ-АНИМАЛЬЕ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

РЕЙТИНГ ЖЕН И ЛЮБОВНИЦ ПО ЗНАКУ ЗОДИАКА

Як це було: перша бізнес-конференція з інтер’єрного дизайну в Україні

Подія, яка допоможе українським дизайнерам, архітекторам і девелоперам стати конкурентними на глобальному ринку

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Дизайн інтер’єру постійно розвивається: виникають нові стандарти і, відповідно, — нові правила ведення бізнесу. Співтовариство британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID) має на меті допомогти українським дизайнерам, архітекторам і девелоперам стати конкурентними на глобальному ринку. Для цього Співтовариство провело Конференцію з інтер’єрного бізнесу та дизайну. Під час заходу британські експерти й українські лідери індустрії давали поради, як адаптувати бізнес до міжнародних стандартів в інтер’єрному дизайні, та поділилися своїм досвідом роботи за кордоном.

Соня Забуга, Ванесса Брейдi, Юлія Данілова, Наталя Большакова

Це перша в Україні подія такого рівня, яка фокусується на бізнес-аспекті інтер’єрного дизайну. Ключовий спікер конференції — Ванесса Брейді, перший президент і засновниця Співтовариства британського та міжнародного дизайну (SBID), офіцер Найвизначнішого ордену Британської імперії, бізнес-консультант із більш ніж 30-річним досвідом. Вона розповіла про особливості роботи дизайн-компаній із міжнародними проектами.

Конференція пройшла у Києві 23 листопада. Вперше українські та британські експерти обговорили міжнародні стандарти індустрії та дали поради, як українському інтер’єрному бізнесу готуватися до глобальних викликів.

Юлія Данілова

Подію відкривала перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Ребекка Лохна. Вона привітала SBID Ukraine із третьою річницею і зізналася, що є прихильницею української культури. Ребекка Лохна подякувала SBID Ukraine за плідну роботу і відзначила, що співпраця між українськими та британськими професіоналами важлива не лише з точки зору обміну досвідом. На її думку, це можливість розвіяти стереотипні уявлення про Україну у світі. «Україна — не лише про корупцію та конфлікт. Це країна, в якій живуть креативні та талановиті люди», — відмітила пані Лохна.

Наталя Большакова

У своїй вітальній промові засновниця Співтовариства британського та міжнародного дизайну (SBID) Ванесса Брейді сформулювала одне з ключових завдань співтовариства — допомагати будувати бізнес-зв’язки між представниками індустрії. Британська дизайнерка дала пораду українським професіоналам: «Або ви встигаєте за світом, або лишаєтеся позаду. Однак я впевнена, у вас вистачить сміливості та креативу не відставати від міжнародної спільноти».

Ванесса Брейдi

Конференція складалася з трьох панельних дискусій. Під час першої з них Анна Кравчук (юридична агенція Синергія) та Катерина Соколова (бренд NOOM) обговорили питання інтелектуальної власності, авторського права та реєстрації торгової марки у сфері предметного та просторового дизайну.

Учасники другого блоку конференції — Тетяна Бабко (Oakeshott Insurance Consultants Ltd), Ольга Гавура (7CI Group) та Леонід Ніколаєв (Інтелсіті) — дали поради стосовно страхування у сфері дизайну інтер’єру та будівництва.

Остання секція була присвячена важливості зв'язку дизайну інтер’єру та девелопменту. Під час дискусії Ванесса Брейді (SBID) та Дмитро Бонеско (студія комерційного дизайну YOD) поділилися досвідом реалізації проектів у сфері комерційного дизайну.

Партнерами конференції стали компанії Intelcity та ФАКТУРА.ua.

Перед неформальною частиною заходу регіональні директорки SBID Ukraine Наталя Большакова та Юлія Данілова розповіли про найближчі плани Співтовариства. У 2019 році команда SBID Ukraine розробить систему вимог до спеціалістів в індустрії. Відповідно до неї профільні ВНЗ в Україні зможуть готувати професіоналів міжнародного рівня. Також у наступному році представники інтер’єрної індустрії та суміжних областей зможуть стати учасниками програми Continuing Professional Development (CPD) від SBID Ukraine. Головна мета програми — підвищувати кваліфікацію професіоналів, створювати умови для обміну досвідом та формування нової бізнес-культури на українському ринку. Організаторки заходу запросили учасників ставати акредитованими членами SBID Ukraine і запевнили, що ця конференція — не остання бізнес-подія від Співтовариства.


SBID Ukraine — регіональне представництво SBID, професійної організації, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер'єру у Великій Британії та представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну. Наша мета — інтегрувати український ринок інтер’єрного дизайну в світові контексти, зробити український бізнес потужним гравцем на міжнародній арені.

Соня Забуга, Ванесса Брейди, Юлия Данилова, Наталья Большакова

Наталья Большакова

Ванесса Брейди

Соня Забуга

Ванесса Брейди, Соня Забуга, Анна Кравчук, Наталья Большакова

Ванесса Брейди, Соня Забуга, Анна Кравчук, Наталья Большакова

Юлия Данилова

Алена Жерновая

Анна Кравчук

Наталья Большакова, Юлия Данилова, Ванесса Брейди, Ребекка Лохна

Вера Титова, Юлия Данилова

Вера Титова

Лилия Рожкова, Юлия Данилова, Елена Суровикина

Лилия Рожкова

Лилия Рожкова, Алена Жерновая

Юлия Данилова, Андрей Сокол, Наталья Куц

Леонид Николаев слева

Катерина Соколова, Анна Кравчук

Соня Забуга

Катерина Соколова, Анна Кравчук

Леонид Николаев

Ольга Гавура

Татьяна Бабко

Елена Хомкалова, Александр Хомкалов

Александр Махно, Таня Вакула

Юлия Данилова, Елена Хомкалова

Дмитрий Бонеско

Елена Хомкалова, Наталья Присухина, Ольга Гавура, Наталья Большакова

Дмитрий Бонеско

Юлия Данилова, Наталья Большакова, Соня Забуга

Юлия Данилова, Наталья Большакова

Наталья Большакова