Wellboy представив новий кліп на пісню «Стиль»

Знятий в осінньому Києві за декілька днів до масованих обстрілів

«Сьогодні головна мета кожного з нас — це вистояти як фізично, так і емоційно задля перемоги над ворогом. Цією роботою ми хочемо підтримати українців і нагадати, що життя триває», — каже Антон Вельбой.

Новий кліп співака на пісню «Стиль» палає яскравими осінніми барвами, вражає енергією та стильними луками від українських брендів. Wellboy разом з героїнею кліпу насолоджується кожною хвилиною на пішохідному скляному мості, у парку імені Шевченка й біля головного, найстарішого корпусу КНУ. Тоді знімальна команда й подумати не могла, що за декілька днів, 10 жовтня, ці локації постраждають від ворожих ракет.

Звичайно, щоденні випробування негативно впливають на наш емоційний стан й думки. Але, попри труднощі, варто кохати, підтримувати одне одного й отримувати позитивні емоції, впевнений Wellboy.

«Пісня "Стиль", звичайно, не ліки, але нам хотілося хоч трошки підтримати кожного українця. Тримайте у тонусі ментальне здоров’я, один одного та допомагайте нашій країні хто чим може, бо у кожного свій фронт. І саме так ми обов’язково скоро переможемо», — зазначив артист.

А поки команда співака працює на культурному фронті, підтримуючи українців неймовірними аудіо- та відеороботами, світ побачив кліп «Стиль» завдяки режисеру Іллі Міхайлусю, саундпродюсеру Сергію Ранову та продюсеру проєкту Wellboy Євгену Тріплову. Весь цей час — від написання перших акордів і рим до виходу релізу — артист і його команда перебували в Києві. Тому можна впевнено сказати: продукт made in Ukraine на всі 100%.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали