VERTUHA у Closer відкривають фестивальний формат

Подія, яку не можна пропустити

VERTUHA — це спільнота творчих людей, музикантів та ді-джеїв, спільні цілі яких — об’єднувати, поширювати любов, відкривати українську культурну спадщину та робити внесок у сучасну музичну сцену. Коли ви думаєте про їх події, ви думаєте про підібрану колекцію рідкісних вінілових платівок, яскравий дрес-код, свободу самовираження на танцполі та чарівне поєднання музичних стилів і людей.

VERTUHA

Відтоді як Closer став постійною київською резиденцією VERTUHA, формація провела у стінах клубу серію вечірок, щоразу експериментуючи і граючи з форматами. Танцювальні vogue-батли під сети резидентів, художні виставки українських митців, солодкий поп-ап стор від Ponchyk Boy. І все це — у блискучих декораціях та під спалахи диско-кулі.

Наступна подія підсумує цей досвід і виводить на новий рівень. У європейський день талантів, 25 березня, VERTUHA відбудеться у форматі фестивалю. Три сцени, дев`ять гуртів-артистів, десять ді-джеїв та батл, в якому зіштовхнуться танцівники різних стилів із музикою диско та фанк: Closer, Mezzanine та Лісний причал — блискучий всесвіт музики та танцю. 

VERTUHA

Програма та лайнап:

- Closer — головний танцпол, що прийматиме резидентів VERTUHA та дружніх ді-джеїв: Seba Korecky, Alinikus, Kosta Denys, Kadillove та Nekit/Hanna. А також тут відбуватиметься танцювальний батл Me Against Disco & Funk Music. Подробиці та реєстрація за посиланням.

- Mezzanine stage зазвучить сучасними українськими артистами: Our Atlantic, Lucas Bird, Daniel Okaro, Шановне CUMСТВО, XXV Kadr, The Curly, Soulike, Figurat та ​​sucilna_nevdacha.exe.

- Лісовий причал освіжатиме приємним весняним повітрям та back-to-back виступами від LDM/Sakhno та PoBo.

VERTUHA

Квитки вже доступні за посиланням. Зібрані кошти будуть спрямовані до трьох волонтерських фондів:

- Future for Ukraine — на створення кімнати музичної терапії у хабі LEVCHYK для діток з розладами аутистичного спектру (РАС), які виїхали із зони бойових дій.

- Київ Волонтерський — на теплі речі в рамках проєкту «Зроби тепло», попереду ще багато холодних ночей.

- БО БФ «Ланка» — на демісезонне взуття добровольчим батальйонам, які не знаходяться на забезпеченні ЗСУ.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали