ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Відео дня: святковий трек від Pianoбой «Якщо хочеш Новий рік»

Зворушливий кліп, який створює особливий настрій

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Сьогодні Pianoбой презентував новий кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік». Співак порівнює Новий рік з тімбілдінгом для корпорацій, тільки в ньому беруть участь родичі та друзі. Всі кудись біжать, скуповують презенти та ікру, стоять в чергах за шампанським, паралельно намагаючись вирішувати справи по роботі. Це маркетинговий марафон з перешкодами завдовжки два тижні та з фінішем під бій курантів.

Як будь-який тімбілдінг, цей марафон має своє плюси та мінуси. Мінус в тому, що ви неминуче потрапляєте в неприємності та факапи, тому ще це гра на швидкість та нерви на межі. Під поїзд наших емоційних зривів потрапляють найдорожчі. Але плюс в тому, що новорічні свята дають нам трошки часу на те, щоб видихнути та зрозуміти — у перегонах за успіхом та перемогами ми втрачаємо своїх близьких людей. Тому найсолодші обійми та найдушевніші розмови бувають після напорозумінь та сварок, в яких ви врешті-решт почули один одного.

«Секрет щастя в тому, щоб поєднувати чорні та білі клавіші вашого життя в гармонійну мелодію, зрозумілу тільки вам.

А пісню можна прикладати до душевних ран!

Бажаю всім бути почутими та бути в ресурсі для вирішення конфліктів, які є невід’ємною частиною буття. Бо ми всі — однієї крові», — розповідає автор пісні Дмитро Шуров.

 

 

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Как это было: В Киве состоялась ежегодная церемония Bazaar Best Dressed