ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

О ЛЮБВИ, ПОДРУГАХ И ОРГАЗМЕ: ЛУЧШИЕ ЦИТАТЫ...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

Слухаємо: вийшов новий альбом Pianoбоя «Хісторі»

Найтепліший з чоритьох альбомів співака!

 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Дуже мелодійний, але разом з тим потужний піано-рок, з яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень у своїй творчості. «Хісторі» — історія злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, яке не буває без болю. Водночас епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки утрішньої роси й навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти о головних почуттях людини, що міцно пов'язані із духом часу.

Критики відмічають, що «Хісторі» — найтепліший та найлюдяніший з чоритьох альбомів Піанобоя, написаний світлим Шуровим. Ця робота обволікає слухача, кличе за собою у світ тонких емоцій, у світ гармонії із світом, віри у себе та своїх близьких, життєствердження та краси — всього того, чого так не вистачає простій людині у сучасному суспільстві. Однак разом з тим музика Шурова має стрижень та потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так й суворим чоловікам.

новий альбом Pianoбоя «Хісторі»

«Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене у чомусь сильнішим, та наштовхнули на відкриття  нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіта, ми, тем не менше, носимо в собі потужні емоциії та божевільну жагу до життя.

Цим зарядом я хотів поділитись іх слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут.

Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой, за допомоги більш ста людей, що долучились до платівки, вдалось створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та серцях людей», — розповідає Дмитро Шуров.

Навесні починається тур «Хісторі» на підтримку альбома, а 8 березня Pianoбой збирає гігантську вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбома — концерт з симфонічним оркестром у київському «Палаці Спорту». Це буде не тільки потужна музикна подія, але й найромантичніший вечір для тих, хто кохає — себе, близьких та всесвіт.

Послухати всі пісні нового альбому можна тут.

 

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Відео дня: святковий трек від Pianoбой «Якщо хочеш Новий рік»