НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

БРИТАНСКАЯ ЗВЕЗДА ДУА ЛИПА НАДЕЛА КОСТЮМ ОТ...

ПРЕМЬЕРА: ЛУНА ПРЕЗЕНТОВАЛА КЛИП НА ПЕСНЮ...

Відео дня: «СКАЙ» випустили кліп на пісню «Я тебе люблю»

У ньому - 7 прекрасних історій про любов

З піснею «Я тебе люблю» «СКАЙ» виступали на національному відборі на «Євробачення-2017». Сюжет ролику складається з семи новел, які об'єднані однією ідеєю - любов існує. Вона може бути справжньою, непідробною і щирою. Вона не боїться віку. Вона може проявлятися в усьому і до всіх: до улюбленої іграшки, до своєї дитини, дівчині, Богу і до себе.

Це сім історій, в яких були задіяні різні люди - діти, молоді пари, міцні сім'ї і літнє подружжя. У кліпі взяли участь Олександра Кутас, українська модель з обмеженими можливостями, Вадим Мазніченко, боєць АТО і учасник проекту "Переможці", Джордж Івезе, музикант  церковного гурту «Слово життя церкви» і багато інших.

Для зйомок кліпу, які зайняли три дні, СКАЙ значно розширили свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

«Багато зірок мріють співати з оркестром на одній сцені, ми не виняток! Але в нашому випадку це ще й рок-балада! Ви навіть не уявляєте наскільки це круто. Мені дуже подобається!» - коментує лідер гурту Олег Собчук.

 

Хит лета: новый клип Монатика

Видео дня: Селена Гомес выпустила провокационный клип на песню Fetish

Видео дня: клип Ивана Дорна порвал интернет

Загрузка...