Український фільм «Як там Катя?» з’явиться на платформі HBO Europe

Кінострічку показали вже понад 30 фестивалів

Стримінговий сервіс HBO Europe придбав фільм української режисерки Крістіни Тинькевич «Як там Катя?». Про це повідомила команда кінострічки у Facebook.

На платформі картину можна буде подивитися після закінчення українського та міжнародного прокату. 

«Купівля сервісом фільму дає сигнал кіномитцям про те, що вони можуть успішно конкурувати на міжнародних ринках», — зазначив кінодистрибʼютор Adastra Cinema.

Фільм розповідає про лікарку швидкої допомоги Аню, яка сама виховує 12-річну доньку Катю. Дівчинку збиває автомобіль, і цей трагічний випадок вихоплює головну героїню з круговерті одноманітних сірих днів. Адвокати водія пропонують чималі гроші, щоби справа не дійшла до суду. Для порятунку доньки Аня потребує дорогих ліків. Найлегший спосіб їх отримати та врятувати свою дитину — погодитися на пропозицію знахабнілого винуватця ДТП та взяти у нього гроші. 

Головні ролі в драмі зіграли Анастасія Карпенко, Катерина Козлова, Тетяна Круліковська, Олексій Череватенко, Ірина Веренич-Островська та Віктор Жданов.

Світова прем`єра фільму відбулась в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente на фестивалі в Локарно. Тоді картина отримала спеціальний приз журі Ciné+, а Анастасія Карпенко — нагороду за найкращу акторську гру. Загалом кінострічку вже подивилися глядачі на понад 30 кінофестивалях у всьому світі. В українських кінотеатрах фільм з’явиться 25 січня.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали