Тільки в одного представника королівської сім’ї є судимість, і ви нізащо не здогадаєтеся, хто це

Хто ж опинився в суді 

У одного з представників британської королівської сім’ї є судимість — і навіть не в норовливого Гаррі. Хоч здається, що про монаршу родину знають усе, деякі факти вона намагається якомога краще приховати.  Одного разу в суді опинилася принцеса Анна. 

Instagram: @theroyalfamily

Це сталося навесні, у квітні 2002 року. Принцеса Анна та її чоловік Тімоті Лоренс вигулювали своїх бультер’єрів. Коли вони вже повертались додому, один собака вирвався з повідка та напав на двох дітей, які каталися на велосипедах. 7-річного хлопця бультер’єр вкусив за ногу, спину й передпліччя, а 12-річного — за ногу та ключицю. Дітей відправили в лікарню.

Родичі дітей просили приспати собак, однак суд вирішив інакше — Анна виплатила  £500 штрафу та £148 як відшкодування судових витрат. До того ж, принцесі порекомендували дресирувати бультер’єрів та вигулювати їх тільки на повідку. Анна визнала свою провину й погодилася в покаранням. 

Instagram: @theroyalfamily

Зауважимо, принцесу Анну раніше тричі звинувачували в перевищенні швидкості й навіть позбавляли водійських прав на місяць.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали