ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Проти правил: королівські особи, які були у шлюбі неодноразово

Вони завжди обирали кохання

Свого часу кожна із цих романтичних історій була водночас шокуючою для корони і всього світу. Та попри все ці королівські особи обирали кохання. Їм довелося порушити королівський протокол, витримати осуд суспільства і рідних, та все ж залишитися вірним собі та своїм почуттям. Пригадуємо королівських осіб, які були одружені більше, ніж один раз.

Меган Маркл

2011 року колишня американська акторка, а нині дружина британського принца Гаррі — Меган Маркл вийшла заміж за кінорежисера Тревора Енгельсона. До цього пара зустрічалася понад сім років. Вони розлучилися у 2013-му, а вже через три роки Кенсінгтонський палац підтвердив чутки про те, що принц Гаррі зустрічається із Меган Маркл вже кілька місяців. 27 листопада 2017 року було офіційно оголошено про заручини пари. Цього ж року Меган завершила кар’єру акторки і вже згодом отримала титул герцогині Сассекської.

Меган Маркл і Тревор Енгельсон, 2011 рік

Меган Маркл і принц Гаррі, 2018 рік

Принц Чарльз

Син королеви Єлизавети ІІ принц Чарльз довго був нещасливим в особистому житті. Його змусили одружитися на некоханій дівчині, майбутній королеві сердець принцесі Діані. І їхній шлюб був приречений із самого початку. Все своє життя принц Чарльз кохав Каміллу Паркер-Боулз. Коли принц одружувався з Діаною, Камілла теж перебувала у шлюбі. Після розлучення з леді Ді та її трагічної смерті у 1997 році Чарльзу довелося чекати ще сім років, щоб одружитися знову. Саме у 2005 році був прийнятий закон про можливість королівської особи одружуватися повторно.

Принц Чарльз і принцеса Діана, 1981 рік

Принц Чарльз і герцогиня Камілла, 2019 рік

Герцогиня Камілла

До одруження із принцом Чарльзом Камілла Паркер-Боулз була у шлюбі протягом 20 років. Її чоловіком був капітан британської армії Ендрю Паркер-Боулз. Каміла та Ендрю розлучилися у 1995 році, коли весь світ дізнався про зради Чарльза принцесі Діані. Хоча стосунки Чарльза і Камілли розпочалися ще у 70-х, її кандидатуру як нареченої принца королева Єлизавета ІІ не затвердила.

Камілла Паркер-Боулз і Ендрю Паркер-Боулз, 1973 рік

Принц Чарльз і герцогиня Камілла, 2005 рік

Принцеса Анна

Не знайшла свого щастя із першої спроби й донька королеви Єлизавети — принцеса Анна. Будучи зовсім юною дівчиною, вона вийшла заміж за капітана Марка Філліпса. Після 18 років подружнього життя вони вирішили розлучитися. Подейкують, їхні стосунки погіршилися після народження дітей. Згодом королівській родині стало відомо про те, що у Марка є дитина на стороні. У 1992 році Анна подала на розлучення, а через певний час вийшла заміж вдруге за віце-адмірала Тімоті Лоренса.

Принцеса Анна і Марк Філліпс, 1973 рік

Принцеса Анна і Тімоті Лоренс, 2018 рік

Герцогиня Волліс Сімпсон

Цю неймовірну історію кохання пригадують із завмиранням серця і сьогодні. Проста американка Волліс Сімпсон вийшла заміж за спадкоємця престолу Едуарда VIII, який зрікся корони заради неї. Жінка була двічі розлученою і про її роль як майбутньої королеви не могло бути й мови. У 1916-му вона вийшла заміж за морського льотчика Вінфільда Спенсера. Він виявився залежним від алкоголю. Через 11 років вони розлучилися. Згодом Волліс познайомилася із розлученим бізнесменом Ернестом Сімпсоном. Вони одружилися у 1928 році. Пара жила у Лондоні, і саме там Волліс познайомилась із Тельмою Ферніс, коханкою принца Вельського Едуарда. Так, через спільну знайому Волліс познайомилася зі спадкоємцем британського престолу, і у 1934 році між ними почався роман. Уже через рік світ сколихнула новина про те, що Едуард відмовляється від престолу заради коханої. Вони отримали титул герцогів Віндзорських і прожили решту життя у Франції.

Волліс Сімпсон й Едуард VIII, 1942 рік

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно

10 самых дорогих помолвочных колец звезд

5 правил поведінки за столом у королівській родині