Історія про незламну жагу до життя: MEGOGO створив аудіоверсію книжки «Я, Ніна»

До Дня боротьби проти раку

Сервіс MEGOGO представив аудіокнигу авторок Яніни Соколової та Ольги Купріян «Я, Ніна». В основі твору — реальні події, що тісно переплітаються в тексті з художнім вимислом. 

«Я, Ніна» — це історія журналістки Ніни, яка поборола рак. Розповідь подана у форматі щоденника, де героїня пише, як наново вчитися жити.

«Ми живемо у світі, де онкохворі — це привиди, яких жадають не бачити. Книга "Я, Ніна" — наш внесок у те, щоб люди, яких спіткала біда, знали, що вони не самі. І що можна подолати все, коли є віра і любов до самого себе. Нашу книгу вже прочитали тисячі людей по всьому світу. Вона не про рак. Книга про кожного з нас. І я щаслива, що тепер її можна слухати. Дякую MEGOGO за цю можливість», — зазначила авторка Яніна Соколова.

Виробництвом аудіопроєкту займалася команда MEGOGO Audio. Раніше книжка вийшла друком у видавництві #книголав. Аудіокнижку озвучила відома акторка Анастасія Зюркалова. 

В аудіокнижці звучить уривок із музичної композиції «Іменем» Юрія Самовілова та гурту «hurtom» з вокалом Валерія Харчишина, що став саундтреком до повнометражного фільму «Я, Ніна».

Послухати аудіокнигу «Я, Ніна» можна розділі «Аудіо» за передплатою в застосунку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали