СНЕЖАНА И СЕРГЕЙ БАБКИНЫ ОТКРОВЕННО О ЛИЧНОМ...

ПЯТЬ ИДЕАЛЬНЫХ ПРАЗДНИЧНЫХ ОБРАЗОВ

SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

«Я В ДІЛІ», – СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ЗАЯВИВ, ЩО ЙДЕ В...

«ЗДОРОВОЕ ТЕЛО БЕЗ ЦЕЛЛЮЛИТА И ОБВИСШИХ БОКОВ...

Стали відомі імена зіркових суддів другого сезону «Модель XL»

Днями телеканал «1+1» розпочав зйомки другого сезону революційного проекту «Модель XL», на кастинг якого прийшло близько 2300 жінок та чоловіків з різних куточків Україні та з-за кордону

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Днями телеканал «1+1» розпочав зйомки другого сезону революційного проекту «Модель XL», на кастинг якого прийшло близько 2300 жінок та чоловіків з різних куточків Україні та з-за кордону.

У проекті учасники з пишними формами, які бажають зламати застарілі стереотипи у світі моди і довести собі та оточуючим, що природна краса – це привабливо та сексуально, проходять ряд випробувань під наглядом суворого журі.

Склад зіркових суддів, які вирішуватимуть долю учасників нового сезону та допомагатимуть їм звільнятись від комплексів, оновився.

Як і минулого року, суддею проекту стане всесвітньо відома модель плюс сайз з Латвії Тетяна Мацкевич, яка активно підтримує тренд бодіпозитиву та надихає безліч жінок приймати себе такими, якими вони є, та вірити у власну привабливість. Компанію їй складе дизайнер Андре Тан, який створив колекцію одягу для жінок з пишними формами та вперше в історії українського тижня моди провів показ колекції за участю моделей плюс сайз. Також членом журі залишається ведуча «Голосу країни» та «Світського життя», а у минулому модель Катерина Осадча, яка навчатиме учасників правил дефіле та ділитиметься власним модельним досвідом. 

Вперше суддею проекту «Модель XL» стане український актор театру і кіно, зірка двох сезонів стрічки «Мухтар», серіалу «Хазяйка» та фільму «Тіні незабутих предків», а також володар титулу «найгарніший чоловік» за версією конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук. Нещодавно на кінофестивалі в Каннах Богдан представив власний короткометражний фільм «Містер Україна. Боротьба із собою».

«Моя місія на проекті – вселити впевненість у дівчат, яким не вистачає цього, розкрити в учасницях ті риси, яких вони самі у собі не помічають, зламати стереотипи щодо жіночої краси. Я впевнений, що зможу оцінити пишну красу, адже вважаю, кожна дівчина по-своєму гарна. Можливо, через кілька років саме пишна краса стане новим еталоном та модним трендом», - каже Богдан Юсипчук.

Окрім того, новий суддя розповів, який досвід хоче передати учасницям другого сезону реаліті:

«У акторській та модельній діяльності я керуюсь декількома принципами, яким хочу навчити дівчат, із якими познайомлюсь на проекті. По-перше, ніколи не потрібно намагатись сподобатись, по-друге, треба бути собою, завжди залишатись індивідуальністю, та по-третє, вести себе так, ніби ти вже переміг. Проте, треба не плутати впевненість і самовпевненість. Впевненість потрібна, а самовпевненість може заважати».

Нагадаємо, переможницею першого сезону реаліті «Модель XL», стала молода мама з Івано-Франківська Марія Павлюк. Отримавши титул переможниці, дівчина прикрасила обкладинку журналу «Cosmopolitan» та стала обличчям колекції Андре Тана для жінок з пишними формами «A.Tan+».