Скандал на антипремії «Золота малина»: за що довелося перепрошувати організаторам

«Негідний вчинок»

Антипремія «Золота малина», яка визначає найгірші фільми, щороку привертає чи не стільки ж уваги, як «Оскар», адже часто номінантами на титули стають улюбленці публіки, наприклад Том Генкс, Джаред Лето чи Сильвестр Сталлоне. Однак цього року довкола антипремії вибухнув справжній скандал: світові зірки публічно зверталися до організаторів і змусили їх перепросити, а також навіть змінити правила «Золотої малини».

Райан Кіра Армстронг

Приводом стала номінація 12-річної Райан Кіри Армстронг на «Найгіршу жіночу роль» за фільм «Палійка», знятий за книжкою Стівена Кінга. Сам фільм окремо був номінований на «Найгірший ремейк/сиквел».

«"Золота малина" і так бридка, проте номінувати дитину — просто огидно і неправильно. Навіщо піддавати дитину ризику цькування чи ще чогось гіршого? Будьте кращими», — звернувся до керівників антипремії актор Джуліан Хілліард.

Райан Кіра Армстронг

Хвиля критики призвела до того, що Джон Вілсон, представник «Золотої малини», заявив, що премія впроваджує вікові обмеження. Відтепер номінанти мають бути старшими за 18 років. Він додав, що ім’я Райан Кіри Армстронг вже прибрали зі списку, а організатори сподіваються, що юна акторка прийме їхні публічні вибачення:

«Всі помиляються, зокрема й ми. Та оскільки наш девіз звучить: "Приймай свої недоліки", ми й самі керуватимемося ним».


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали