На антипремію «Золота малина» номінували Тома Генкса, Сильвестра Сталлоне та Джареда Лето

Сумнівна нагорода

Номінанти на антипремію «Золота малина», якою відзначають найгірші фільми та акторів, що в них знялися, режисерів і сценаристів, цьогоріч стали для багатьох справжньою несподіванкою. Зокрема, титул «Найгірший актор» можуть отримати Том Генкс («Піноккіо»), Сильвестр Сталлоне («Самаритянин»), Джаред Лето («Морбіус»), Піт Девідсон («Мармадюк») чи Machine Gun Kelly («Доброго трауру»).

Том Генкс

Том Генкс у ролі Джепетто у фільмі «Піноккіо»

Критики були особливо жорсткими до Тома Генкса. Його персонажа Джепетто у фільмі «Піноккіо» назвали настільки реалістичним, що навіть моторошно, а за роль полковника Паркера в стрічці «Елвіс» Тома внесли до номінації «Найгірший актор другого плану».

Том Генкс

Том Генкс у ролі полковника Паркера у фільмі «Елвіс»

Сильвестр Сталлоне — постійний гість на антипремії «Золота малина». Протягом своєї кар’єри він був номінований 33 рази й 11 разів отримував нагороду. Цього року приводом для критики стала його роль супергероя на пенсії у фільмі «Самаритянин».

Сильвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне у фільмі «Самаритянин»

Фільм «Морбіус» із Джаредом Лето претендує аж на 5 антинагород: «Найгірший фільм», «Найгірший режисер», «Найгірший актор», «Найгірша акторка другого плану» та «Найгірший сценарій».

Джаред Лето

Джаред Лето у фільмі «Морбіус»

Справжнім антирекордсменом цьогоріч стала кінокартина «Білявка» про життя Мерилін Монро. Попри те, що критики були у захваті від акторської гри Ани де Армас, фільм отримав 8 номінацій. 

Ана де Армас

Ана де Армас у фільмі «Білявка»


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали