АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЦЕЛЛЮЛИТ И МУЧНОЕ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

5 ФИЛЬМОВ ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 

12 ФИЛЬМОВ, СНЯТЫХ В ВЕНЕЦИИ

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

«Що ранить і лякає — не любов»: Діана Глостер присвятила пісню жертвам домашнього насилля

Блогер випустила трек «Нас нет»

Рейтинг статьи / 0
5 5 7

25 листопада стартувала кампанія «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства». ЇЇ ціль — підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства. В рамках кампанії блогер Діана Глостер презентувала нову пісню «Нас Нет». Це пісня про біль, який складно передати словами та неможливо перемогти. Пісня присвячена всім жертвам домашнього, психологічного чи фізичного насилля. 

Диана Глостер

 

«Що ранить і лякає — не любов. Це головний меседж пісні. Ви повинні знати, що справжня любов не принижує, робить боляче, не викликає страх. Я присвячую цю пісню тим, хто боїться і тим, хто вже наважився. Я присвячую її всім, хто не впевнений у своїх силах і хто вже бореться за своє щастя», — коментує Діана Глостер

Насильство щодо жінок — одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі. За даними ООН кожна п’ята українка страждає від домашнього насилля, кожен третій чоловік був свідком насильства батька над матір’ю, щорічно в Україні гинуть близько 600 жінок від домашнього насильства. Найжахливіше, що часто це вважають особистою справою, тим, що не підлягає розголосу.

 

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

10 українських fashion-блогерів, на яких варто підписатися в Instagram

Love Is: история любви Дианы Глостер и Олега Дмитриевича