Розпочато прийом анкет для участі в премії «Земля Жінок 2021» Фонду Yves Rocher

Програма, яка допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їх ініціатив

Премія «Земля Жінок» — це один з проєктів Фонду Yves Rocher, ціллю якого є підтримка жінок у їх боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їх ініціатив.

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення незламною силою Жінок. Саме жінки та їх невичерпний ентузіазм і віра надихнули його на створення у 2001 році Премії «Земля Жінок». Традиційно проєкт проводять в 15 країнах світу — Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші, де кожен рік обирають жіночі екопроєкти, що мають два обов’язкових фактори:

1) направленість на захист навколишнього середовища;

2) виражений соціальний або освітній характер.

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 11 років існування Премії Фонд Yves Rocher в Україні відзначив 33 проєкти та виплатив їх авторкам гранти загальною сумою понад 110 000 євро.

Як взяти участь у Премії «Земля Жінок 2021»?

1. Детально ознайомтесь із правилами участі у проєкті за посиланням.

2. Заповніть та надішліть анкету і детальний опис вашого проєкту до 15 жовтня включно на електронну адресу terredefemmes.ukraine@fondationyvesrocher.org або поштою за адресою:

01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх, ТОВ «Ів Роше Україна».

3. Після закінчення терміну збору анкет Журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам Премії.

4. Три учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2 000, 3 000 та 5 000 євро.

На лауреатку І-ї Премії «Земля Жінок» в Україні чекає подорож до Парижа на міжнародну церемонію і можливість перемогти в Міжнародному конкурсі та отримати гран-прі у розмірі 10 000 євро.

Нагадаємо, 11-та церемонія вручення премії «Земля Жінок 2020» відбулася 12 березня 2020 року в Києві.


Реклама

Популярні матеріали

Що треба знати про свято 8 Березня: розвіюємо найпоширеніші...


Ікона стилю свого часу: мода в житті Тараса Шевченка


Про пристрасть до лижного спорту, співпрацю з Bukovel та фінансову...


Читайте також
Популярні матеріали