ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Ресторан «Прага» відсвяткував Балом Квітів 65 років з моменту заснування

Незабутній вечір

Фото: Надані рестораном "Прага"

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

День народження ресторану «Прага» відзначили пишно та елегантно. Як завжди святкування провели у форматі Балу Квітів. Він вже давно став однією з улюблених подій столичної публіки та знаменує День народження  ресторану, одного з найстаріших, витриманого часом, як дороге вино. Ведучим обрали Володимира Остапчука, музично цей літній вечір наповнювали Христина Соловій, гурт «Закохані» та хор Gospel Vibes.

Щоб розділити цей день до «Праги» завітали: Алла Костромічова, Олена Ющенко, Олена Філонова, Валерія Крук, Слава Соломка, дядя Жора, Саша Дергоусова, Макс Єжов, Наталія Холоденко, Лана Куафман, Таміла Немченко, Анна Богінська.

Долучилася до свята також друзі і партнери, більшість з яких залишається з рестораном рік у рік:  MARTELL, LG, TWLW, Intergal City, Jaguar Land Rover Київ Захід.

Невиразно приємно зустрічати ювілей у колі старих друзів. І разом з тим так тішить бачити серед них нові обличчя. Гостей свята цього року також шанували своїми подарунками компанії: PAYOT, ANNAYAKE, TOI et MOI та Leo Beauty Club. Неповторний декор свята — справа рук команды GOLUBCHIK EVENT DÉCOR.

В період активних змін надзвичайно приємно повертатися в місця, де традиції і стабільність відчуваються буквально на дотик. Тут можна видихнути та насолодитися атмосферою, сервісом та плином часу, який тут ніби уповільнюється. За час існування ресторану його гостями був принц Філіп, герцог Единбурзький, принцеса Великобританії Анна тут приймалися історичні рішення. І до сьогодні «Прага» стає місцем, що змінює долі і поєднує серця.

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Как убрать живот за 2 дня без диет

Баклажаны на гриле с соусом из йогурта за 10 минут

Звезда «Гарри Поттера» Имельда Стонтон в образе Елизаветы II для нового сезона сериала «Корона»