САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

КСЕНИЯ ШНАЙДЕР СОВМЕСТНО С HOME WINGS ВЫПУСКАЮТ...

ВСТРЕЧАЙТЕ: H&M ОТКРЫВАЕТ ЧЕТВЕРТЫЙ И САМЫЙ...

РОМИ СТРЕЙД ВПЕРВЫЕ СТАНЕТ МАМОЙ И РАССКАЗАЛА ОБ...

Це не жарт: Qatar Airways дарує медикам 100 тисяч авіаквитків по всьому світу

Потрібно тільки заповнити спеціальну анкету

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
2 5 3

На знак вдячності медикам по всьому світу, чиї величезні зусилля та неймовірна стійкість дарували нам надію в ці нелегкі часи, Qatar Airways вирішив подарувати їм 100 тисяч квитків на свої рейси по всьому світу.

Як медичному працівнику, для вас доступно:

До двох квитків економкласу  з безкоштовним тарифом на рейси в обидві сторони для вас та вашого супутника,  щоб ви змогли відправитися на заслужений відпочинок до будь-якого пункту призначення мережі Qatar Airways

Знижки до -35% в закладах Qatar Duty Free, що розташовуються в ультрасучасному хабі в Досі — в Міжнародному Аеропорту Хамад.

Для кожної країни буде розповсюджуватися обмежена кількість промокодів щоденно.  Щоб забронювати безкоштовні квитки, необхідно заповнити форму та отримати ексклюзивний промокод.

Умови:

Дана пропозиція доступна виключно для медичних працівників первинної ланки (medical frontline professionals) закладів охорони здоров`я та актуальна тільки щодо наступних медичних професій та спеціалізацій:  лікарі, практикуючі лікарі-терапевти, медсестри, парамедики, лаборанти, клінічні дослідники, фармацевти, рентгенологи, анестезіологи, лікарі-інфекціоністи, молодші медсестри, спеціалісти та технологічні фахівці з діагностики, медико-санітарні працівники, фельдшери невідкладної допомоги, гігієністи та санітарні лікарі, пульмунологи та спеціалісти медичних закладів по технічному обслуховуванню приладів штучної вентиляції легень. 

Під час реєстрації в аеропорту перед відправленням обов`язково необхідно пред`являти оригінал медичної ідентифікації (посвідчення/свідоцтво); в цьому документі повинні бути чітко зазначені медична професія та країна вашого працевлаштування (посвідчення з місця роботи), відповідно тому, як ви зазначили, подаючи форму реєстрації в рамках даної пропозиції. Фотографії чи засвідчені копії медичного посвідчення (свідоцтва) не приймаються та розглядатись не будуть.

У посадці буде відмовлено, якщо пасажир не зможе пред`явити відповідні оригінали документів, що підтверджують медичну ліцензію/посвідчення додатково до відповідних паспортних/іміграційних документів.

Якщо у медичного працівника не буде можливості вирушити в подорож, то його супутник не буде допущений до реєстрації на рейс та посадки на рейс.

Qatar Airways залишає за собою право скасувати будь-яке бронювання без попереднього повідомлення, якщо виникне підозра щодо фальшивості документів чи шахрайства.

Дійсний паспорт (або інший тревел документ, на основі якого буде здійснюватися міжнародна подорож) повинен бути зазначений в формі.

Читайте також: Історії жінок, які працюють під час карантину

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

Инжир с сыром бри: пошаговый рецепт от Евгения Клопотенко 

Нова ера: вперше Тиждень високої моди в Парижі пройде онлайн

Встречайте: H&M открывает четвертый и самый большой магазин сети в Киеве