Промокампанія альбому принесла Біллі Айліш понад 7 мільйонів підписників в Instagram: що відомо про її нову роботу

Послухати нові композиції співачки можна вже в травні

Біллі Айліш анонсувала вихід свого третього студійного альбому — Hit Me Hard And Soft. Нова робота американської співачки буде доступною до прослуховування вже 17 травня. Про це Біллі Айліш повідомила в Instagram. 

Співачка працювала над альбомом разом зі своїм братом Фіннеасом О`Коннеллом. В Instagram виконавиця опублікувала обкладинку Hit Me Hard And Soft, на якій вона зображена під водою. Біллі поділилася, що не випускатиме синглів до повного релізу нової роботи.

BBC також повідомляє, що третій альбом співачки буде екологічним. Біллі Айліш планує використати перероблений пластик для вінілових платівок Hit Me Hard And Soft, щоб зменшити негативний вплив на довкілля.

Напередодні анонсу в Instagram співачка здійснила успішну промокампанію альбому. Variety зазначає, що виконавиця тизерила його за допомогою серії білбордів у великих містах. На них не було імені співачки, проте з’явилося її лого разом з цитатами ймовірних рядків з нових пісень. Біллі Айліш також додала своїх підписників до списку «близьких друзів» в Instagram. За інформацією Billboard, завдяки такому кроку співачці вдалося отримати сім мільйонів нових підписників в соціальній мережі за два дні.

Нагадаємо, нещодавно Біллі Айліш здобула премії «Оскар» та «Ґреммі» за пісню What Was I Made For? у фільмі «Барбі».


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали