Продюсер «Аватара» розповів, яким буде майбутнє франшизи

Що на нас чекає у фільмі «Аватар 3»

Фільм «Аватар: Шлях води» здобув шаленого успіху у всьому світі та зібрав понад 2 мільярди доларів у прокаті. Історія Джейка Саллі настільки припала до душі глядачам, що не залишилося жодних сумнівів: на нас чекає продовження кінострічки. Це в нещодавньому інтерв’ю журналу Empire підтвердив і продюсер Джон Ландау.

Аватар

За його словами, у фільмі «Аватар-3» антагоністом стане Народ попелу — агресивні «вулканічні» представники раси На’ві. Їхня лідерка — Варанг, роль якої зіграє онука Чарлі Чапліна, зірка «Гри престолів» Уна Чаплін.

«Є хороші люди і є погані, — розповідає Ландау. — Те ж саме і з народами На’ві. Часто люди не вважають себе поганими. Яка основна причина того, що вони перетворюються на те, що ми сприймаємо як погане? Можливо, є фактори, про які ми не знаємо».

Аватар

Продюсер також заявив, що в «Аватарі-4» відбудеться великий стрибок у часі, який призведе до того, що дії «Аватара-5» частково відбуватимуться на Землі.

«Ми йдемо туди, щоб відкрити очі людям, відкрити очі Нейтірі на те, що існує на Землі».

У світі «Аватара» Земля страждає від перенаселення та виснаження природних ресурсів, проте команда фільму не хоче малювати страшну картину майбутнього. Мета франшизи — показати, що ми можемо змінити курс.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали