Повернення до Гоґвортсу: HBO анонсував спецепізод про Гаррі Поттера

У зйомках взяли участь відомі актори

Стримінговий сервіс HBO анонсував вихід спецепізоду про Гаррі Поттера «Повернення до Гоґвортсу». У зйомках взяли участь Деніел Редкліфф, Емма Вотсон та Руперт Грінт. Спецепізод з`явиться 1 січня на платформі HBO Max. Дата міжнародного релізу поки невідома. 

«Гаррі Поттер» був моїм домом, моєю сім’єю, моїм світом, і Герміона досі є моєю улюбленою героїнею. Здається, журналіст одного разу сказав, що це дратувало, скільки разів я говорила, як мені пощастило. Він навіть починав рахувати. Але як добре я це знала! І досі знаю», — прокоментувала Емма Вотсон у своєму Instagram.

«Повернення до Гоґвортсу» готують у рамках 20-річчя з дня виходу першого фільму «Гаррі Поттер та філософський камінь». До спецепізоду приєднаються й інші актори: Гелена Бонем Картер, Том Фелтон, Ґері Олдмен, Роббі Колтрейн, Рейф Файнз, Метью Льюїс, Еванна Лінч та інші. У «Поверненні до Гоґвортсу» режисер Кріс Коламбус розповість історію створення першого фільму поттеріани за допомогою нових інтерв`ю з акторами та їхніх бесід одне з одним. 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Невестам на заметку: какие документы нужно менять после...


Як прийняти невизначеність: 12 правил від Джордана Пітерсона...


Читайте также
Популярные материалы