«Підводна пригода»: що відомо про нову історію кіноальманаху «Війна очима тварин»

До створення кіноальманаху вже приєднався Шон Пенн

У Києві завершилися знімання новели «Підводна пригода» в межах кіноальманаху «Війна очима тварин». Автором нового фільму став режисер Святослав Костюк. Цього разу в новелі йдеться про морський світ. 

Знімання фільму проходили в київському океанаріумі «Морська казка», який щодня приймає маленьких і дорослих відвідувачів. Сюжет також розгортається навколо  звичайної української родини — мами з двома дітьми.

«Рибки — це тварини, яких дуже люблять діти, і завдяки їхній красі та своїй фантазії можна створити цілий світ, який допоможе відмежуватись від тих страшних реалій, що відбуваються. Коли йдеться про війну, важко уявити хеппі енд у класичному розумінні, адже поняття “щастя” і “війна” несумісні, але добро і людяність на такому тлі проявляються значно яскравіше» — розповів автор новели Святослав Костюк. 

Війна очима тварин

Бекстейдж кіноальманаху Війна очима тварин

Роль мами у фільмі виконала українсько-французька акторка Ольга Коротяєва. 

«Я не звикла до повітряних тривог — у Франції їх немає, але, коли я тут спустилась у бомбосховище, я була там одна, бо українці вже настільки адаптувались до страшної реальності війни, що продовжують жити, не зважаючи на небезпеку. Але це жахливо, діти не мають страждати, люди не мають гинути від вибухів війни — тому треба розповідати, ні, кричати, щоб увесь світ знав про те, що зараз переживають українці», — поділилася акторка. 

Війна очима тварин

Війна очима тварин

Нагадаємо, героями кіноальманаху «Війна очима тварин» вже стали вовк, корова, білий кролик і орел. Знімання новел відбувалися в Україні та США. До створення вже доєднався голлівудський актор Шон Пенн, а також українські митці: Мирослав Слабошпицький, Андрій Лідаговський, Олексій Мамедов та інші.

Робота над кіноальманахом «Війна очима тварин» кінокомпанії SOTA Cinema Group та Kleos Art розпочалася у 2022 році, перший трейлер презентували на Берлінському кінофестивалі. Світова прем’єра кіноальманаху «Війна очима тварин» запланована вже цьогоріч.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали