ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

ONUKA та DakhaBrakha випустили спільний трек

Колаборація двох головних етногуртів України

Фото: Надані ONUKA

Теги:
Рейтинг статьи / 0
2 5 2

18 червня ONUKA випускає KOLIR — третій повноформатний альбом, до якого увійшли 10 різнобарвних треків. Він став альбомом-відкриттям, об’єднавши в собі багато того, що гурт зробив уперше.

Так, вперше за восьмирічну історію ONUKA представляє дует: композиція UYAVY була створена спільно з гуртом «ДахаБраха». Колаборація двох головних етногуртів України — велика подія та задоволення для шанувальників.

UYAVY — динамічний, наповнений дикою енергією трек, у якому поєдналися самобутній колорит «ДахаБраха» і майже танцювальне звучання ONUKA.

«Чесно кажучи, я не дуже люблю дуети як такі. Мені подобається, коли артист працює у своєму ключі, а в дуеті часто хтось втрачає ідентичність. Але наш трек з гуртом “ДахаБраха” мені дуже подобається. Марко співає про буденність життя, дівчата — про нещасну любов, а мій меседж — про світ, у якому немає бід. Все йде по колу, і які б не були проблеми, все одно завтра настане новий день», — ділиться своїми враженнями від роботи з «ДахаБраха» Ната Жижченко.

«Ми рідко випускаємо колаборації з іншими артистами. Ната з Євгеном давно запропонували нам зробити щось разом, але у нас постійно не сходились графіки. Ми раді, що врешті нам вдалося попрацювати над треком, який сприяє популяризації та актуалізації української пісні.

Треку характерне електронне звучання ONUKA, також в UYAVY звучить відома сопілка, на якій Ната грає бездоганно! Євген Філатов — чарівник звуків, тож він старанно попрацював з ними й над цілісним звучанням треку. Ми ж долучилися вокально, заспівавши в декілька голосів веснянку «Ходить сорока», всілякі вокалізи, вигуки та прислів`я. Радіємо, що в такий непростий для людства період у нас був час для спільної творчості», — зазначила Ніна Гаренецька, вокалістка «ДахаБраха».

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды