Оголошені дати проведення 51-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

Фестиваль відбудеться за підтримки Офісу Президента України

Уже 8 місяців триває повномасштабна війна Росії проти України, і кінематографісти разом з колегами зі сфери культури тримають не менш важливий культурний фронт — як в Україні, так і за кордоном. У таких умовах критично важливою є демонстрація стійкості й відваги української нації та вагомості культури, і кінематографу зокрема. Завдяки героїчній обороні Збройних Сил України 51-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» пройде з 1 по 3 грудня 2022 року в скороченому форматі.

Кінофестиваль Молодість

На фестивалі продемонструють фільми міжнародної конкурсної програми, національний конкурс українських короткометражних фільмів, «Українські прем’єри» та стрічки з традиційних позаконкурсних програм фестивалю.  

Міжнародне журі обиратиме переможців у кожній із секцій конкурсу: студентські, дебютні короткометражні та перші повнометражні фільми, а також ґран-прі фестивалю. Грошові призи в міжнародному конкурсі цьогоріч не вручатимуться.

Церемонія відкриття відбудеться 1 грудня, а нагородження — 3 грудня. Локаціями фестивалю стануть Будинок кіно та кінотеатр «Жовтень», а також Київський метрополітен. Окрім офіційної частини «Молодість» проведе глядацькі дні 4-6 грудня, коли будуть повтори всіх фільмів програми. 

Програма та партнери кінофестивалю будуть оголошені 10 листопада.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали