ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

КАК ПОХУДЕТЬ ЗА ДВЕ НЕДЕЛИ: ПРАВИЛА И МЕНЮ ОТ...

ГОРМОН СЧАСТЬЯ: 12 ПРОДУКТОВ ПРОТИВ ДЕПРЕССИИ...

Одна людина на 10 кв. м. у магазині і тролейбус за перепусткою: нові обмеження в Києві

З 23 березня у столиці посилено карантин

Фото: кадр із фільму "Зараження"

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

У зв’язку з поширенням коронавірусу у Києві 21 березня було оголошено надзвичайну ситуацію, а вже наступного дня мер міста Віталій Кличко повідомив про посилення карантину. Знайомимося з новими обмеженнями:

1. З 23 березня громадський транспорт Києва перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це — медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Їздити в транспорті вони зможуть тільки за наявності спеціальної перепустки для проїзду в міському транспорті. 

Для таких перевезень розроблені маршрути громадського транспорту. Ознайомитися з ними можна за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/dorohy_transport_ta_parkovky/robota_transportu_na_chas_protiepidemichnikh_obmezhen/

2. Національна поліція забезпечуватиме дотримання громадського порядку та обмежень на зупинках. Окрім того, у кожній одиниці наземного громадського транспорту будуть присутні не менше двох працівників Національної поліції та представник громадського формування «Муніципальна варта». Вони перевірятимуть спеціальні квитки, посвідчення особи та наявність засобів індивідуального захисту.

новые правила карантина в киеве

3. Обмеження на перевезення не стосуватимуться особистого транспорту та таксі.

4. У продуктових магазинах та аптеках вводяться обмеження за кількістю відвідувачів. Так, у торговельних приміщеннях має перебувати 1 особа на 10 кв. м. 

5. Доставка продуктів харчування, ліків, а також усіх необхідних товарів та засобів буде здійснюватися до магазинів, аптек, лікарень та інших установ соціальної сфери у звичайному режимі. Соціальні працівники, як і раніше, забезпечуватимуть продуктами харчування та іншими необхідними речами самотніх осіб похилого віку та паліативних хворих.

6. До покращення епідемічної ситуації у Києві забороняється користуватися дитячими та спортивними майданчиками, розташованими у парках та скверах та на прибудинкових територіях. На майданчиках уже розміщують таблички із застереженнями. Окрім того, таблички будуть розміщені і в зонах відпочинку на території київських лісів.

Столична влада закликає киян залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, а також відповідально дотримуватися низки рекомендацій, що допоможуть зберегти здоров’я та життя.

Станом на 22 березня в Україні підтверджено 73 випадки зараження коронавірусом, серед них три пацієнти померли, один одужав. До 3 квітня по всій країні введено карантин, за недотримання якого Верховною Радою передбачений штраф.

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

10 фильмов, которые помогут отвлечься на карантине

Без паніки: як відрізнити симптоми коронавірусу та грипу?

Продукты, которые укрепят ваш иммунитет во время коронавируса